News
slawek_82

Hamulce hydrauliczne Renault Ares

Polecane posty

slawek_82    0
Witam. Mam problem z hamulcami otóż na wyjściu na przyczepę nie ma dostatecznie silnego ciśnienia oleju. Wciskając pedał hamulca i jednocześnie ten grzybek w gnieździe widać że coś tam podaje oleju ale zbyt słabo i siłowniki w przyczepie nie chcą ruszyć i przyczepa nie hamuje?? Jeśli ktoś się orientuję w temacie prosiłbym o pomoc...

slawek_82    0

Cały układ był już kilkakrotnie odpowietrzany i dalej nic jest tak jak było.

Wiadomość z agroFakt.pl

peewee1984    27

Mozliwe ze ten zawor byl dluzszy czas nieuzywany i sie cos zacielo. Mozesz sprobowac go wymontowac i wyczyscic. I sprawdzic przy okazji czy dochodzi do niego olej z hydrauliki. Ciagnik swiezo kupiony? 

ptaszyna    152

Olej do nie go na pewno dochodzi, bo jest tak skonstruowany że olej przez niego przepływa. Gdy nie ma zaworu to w to miejsce jest montowany specjalny bay-pass. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez boa631
      Witam. Kupilem Renault Ceres 85. Tylny podnosnik opuszcza do pewnego momentu a pozniej dalej juz nic. Podnosi normalnie do konca. Gdy odkrecilem waz od silownila i zszedl olej ramiona i silownik opadly do konca a jak silownil jest podlaczony to nie. Mial ktos taki przypadek? Pomocy
    • Przez spirit01
      Witam mam problem z wspomaganiem/hydraulika po wymianie Oleju hydraulicznego  wszystkich filtrów  nie działa wspomaganie lecz w podnośnik działa znakomicie  w czym może  być problem? Czy odpowietrza się gdzieś samo wspomaganie.
      Dodam ze jeszcze była wymieniana pompa hydrauliczna 
    • Przez domin159
      Witam, w tym tygodniu rozebralem przedni most w Renault ceres85x, teraz przyszedł czas na składanie. Mam jednak problem ponieważ stara tuleja sie wyrobila, natomiast zakup nowej również nie będzie dobrym wyborem, ponieważ miejsce osadzenia lekko sie wyrobiło i nawet nowa tuleja bedzie mieć 1.5mm luzu. Moje pytanie brzmi następująco czy inny ciagnik, pług lub inna maszyna miala montowane tuleje o wymiarach 127x119 i niżej x4 lub wyżej. Jeżeli uda mi sie taką kupić i oddać do tokarza jestem w stanie zaoszczędzić troche pieniędzy niż dorabiając nową. Pozdrawiam.
    • Przez zetor6211
      witam, posiada ktoś schemat wspomagania kierownicy ? leci kinolej z prawej strony i najpierw pomyślałem o wymianie uszczelniaczy . jak myślicie jak już wymieniać to wymieniać z drugiej strony czy lepiej nie ruszać ? tak z mechanika to za bardzo styczności nie mam ;o
    • Przez BartomiejSkrczyski
      Po założeniu kompletnego nowego sprzęgła nie działał wom więc wziąłem się za regulację przy tym siłowniku pod kabiną. Po wyregulowaniu WOM rewers to tyłu nie wchodził do końca. Gdy poprawiłem rewrs WOM znowu nie kręci. Ktoś powie o co chodzi temu francuskiemu wynalazkowi?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj