Polecane posty

Mariu    44

Na pewno nie będzie aby z 2019 wypłacili chociaż wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
4 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Teraz za 2020  to już na pewno suszowego nie będzie

Chłopy 2 lat dostali pod rząd to tera piniędzów dla firm i zakładów pracy potrzeba co straty przez wirusa poniesione będą w pierwszej potrzebie.

my rolnicy tez na koronowirusie juz tracimy , skupy pozamykali ze zbozem  i ceny poobnizali zbóż

3 godziny temu, witejus napisał:

nie wszyscy dostali i nie wiadomo czy już w ogóle dostaną

to musimy dostac , niech 500 plus wstrzymaja sa wazniejsze sprawy jak gospodarka i rolnictwo w tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
5 minut temu, warchest napisał:

niech 500 plus wstrzymaja

na to też się zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5611

Nie zapłacą 500+ to adrian przegra a na to sobie nie pozwolą, prędzej suszowe i dopłaty wstrzymają niż 500+ zabiorą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

wszystko kosztem rolników , mam nadzieje ze przed wyborami i rolnikom wyplaca bo to tez spora czesc glosow , zadłuza kraj ale wyplaca i oby tak było 

bo do 500 plus i tak zadluzaja kraj to niech cos kapna i rolnikom bo to pomoc obiecana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7591
1 minutę temu, warchest napisał:

wszystko kosztem rolników , mam nadzieje ze przed wyborami i rolnikom wyplaca bo to tez spora czesc glosow , zadłuza kraj ale wyplaca i oby tak było 

bo do 500 plus i tak zadluzaja kraj to niech cos kapna i rolnikom bo to pomoc obiecana 

Sory za cytat posta .

Wiesz dobrze że na chwilę obecną są pozamykane użytku publicznego wiele instytucji trzeba będzie to jakoś pokryć z budżetu państwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    955

Mnie wk***ia fakt ile nam dają jak zachorujemy 10zeta dziennie to śmiech i kpina.

Edytowano przez Andpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
14 minut temu, galan99 napisał:

Sory za cytat posta .

Wiesz dobrze że na chwilę obecną są pozamykane użytku publicznego wiele instytucji trzeba będzie to jakoś pokryć z budżetu państwa ?

noi jak zwykle wszystko kosztem rolnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7591

Premier chce uruchomić środki budżetu, żeby wesprzeć firmy. Zastrzegł, że mogły chociaż przetrwać trudny okres pandemii koronawirusa

O równowadze budżetu można najprawdopodobniej zapomnieć. Premier informuje, że 500 plus nadal będzie wypłacane

Mali i średni przedsiębiorcy apelują o wsparcie. Ich propozycje to automatyczne odnawianie kredytów obrotowych i dobrowolny ZUS nawet do pół roku .

Koronawirus. Bruksela pozwoli na więcej - zadłużenie państw wzrośnie .

Świat znajduje w epicentrum medycznej walki z koronawirusem, ale jednocześnie liczy straty, któe wirus wywoła w gospodarce. Aby je możliwie zminimalizować, rządy debatują nad pakietem wsparcia dla firm i uruchamiają możliwie największe środki, by złagodzić skutki zerwanych łańcuchów dostaw i przerw w produkcji. Komisja Europejska zwalnia nas z rygorów deficytu finansów publicznych i udzielania pomocy publicznej. Organizacje przedsiębiorców, ekonomiści i światowe instytucje opracowały żelazne ramy pomocy i obszary, w które powinna ona trafić. Na liście znalazły się: ochrona zdrowia, wsparcie najbiedniejszych, firmy i rynki finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

PL ma dostać od UE na walkę z korna 7 mld tylko już nie wiem czy EURO czy PLN.

Także nie srajcie ogniem. Suszowe wypłacą przed wyborami, a i 500+ nie wstrzymają bo i dlaczego jaka kasa na to jest zagwarantowana w budżecie.

 

A UE(czytaj D, Fr, NL, I, B) daje kasę dla swoich. Produkcja w PL dostanie po d. a w czyich rękach jest produkcja na Polskiej ziemi? A no właśnie w rękach zagranicznych koncernów więc UE daje kasę dla PL na walkę z koronawirusem, za pewne ta kas będzie miała iść na umorzenie podatków od nieruchomości i działalności.

I takim prostym sposbem kasą którą da UE czytaj niemcy fr, NL, B, wróci z powrotem do tych krajów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7591
1 minutę temu, damianzbr napisał:

PL ma dostać od UE na walkę z korna 7 mld tylko już nie wiem czy EURO czy PLN.

Także nie srajcie ogniem. Suszowe wypłacą przed wyborami, a i 500+ nie wstrzymają bo i dlaczego jaka kasa na to jest zagwarantowana w budżecie.

 

A UE(czytaj D, Fr, NL, I, B) daje kasę dla swoich. Produkcja w PL dostanie po d. a w czyich rękach jest produkcja na Polskiej ziemi? A no właśnie w rękach zagranicznych koncernów więc UE daje kasę dla PL na walkę z koronawirusem, za pewne ta kas będzie miała iść na umorzenie podatków od nieruchomości i działalności.

I takim prostym sposbem kasą którą da UE czytaj niemcy fr, NL, B, wróci z powrotem do tych krajów.

 

Brawo Ty dokładnie .

Rolnik dopiero będzie zbierał plony to jakie ma mieć dostawać odszkodowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Pafnucy napisał:

A moje dopłaty ? 🤔

A byłeś dzisiaj w kościele?

A no właśnie. Tak jak ty chodzi do kościoła tak oni tobie płaca dopłaty 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie kazali być . Ja dopłaty każę dać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185
2 godziny temu, Andpol napisał:

Mnie wk***ia fakt ile nam dają jak zachorujemy 10zeta dziennie to śmiech i kpina.

Jaka składka taki zasiłek 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuwo1    4

Jaki i płakanie .sprzedaj pole dostań parę milonów idz do roboty. albo narób się dzieci i dostań 500 plus o które placzesz .a na twoim polu ktoś z jajami postawi dom lub firmę .takim myśleniem blokujecie rozwój  to nie czasy ze użyjesz z 10 hektarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3231
Wuwo1 napisał:

Jaki i płakanie .sprzedaj pole dostań parę milonów idz do roboty. albo narób się dzieci i dostań 500 plus o które placzesz .a na twoim polu ktoś z jajami postawi dom lub firmę .takim myśleniem blokujecie rozwój  to nie czasy ze użyjesz z 10 hektarów

A Pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7591
12 godzin temu, Wuwo1 napisał:

Jaki i płakanie .sprzedaj pole dostań parę milonów idz do roboty. albo narób się dzieci i dostań 500 plus o które placzesz .a na twoim polu ktoś z jajami postawi dom lub firmę .takim myśleniem blokujecie rozwój  to nie czasy ze użyjesz z 10 hektarów

Jaka modrość przy modrym podejściu do sprawy na 3 ha w uprawach warzywnych można dobrze było żyć ale to było przed wejściem do Unii ale nie teraz jak same markety dyktują cenę . Zwiększać do ilu 100 ha i dalej mało 200 ha i dalej mało to ile ?

Najlepiej jak by w każdym powiecie było tylko 5 farmerów to by się opłacała wtedy produkcja a pozostali ludzie gdzie do obozów czy jako tania siła robocza za łyżkę ryżu nie którym tak się marzy pany przed wojenni dwory .

Problem jest gdzie indziej to regulacje Unijne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj