mlodykom1

Ile za usługę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodykom1    18

Witam. Mam pytanie ile można wziąć za usługę wywiezienie własnego obornika, orka, uprawa, wysiew nawozu, siew owsa na powierzchni 2ha w dwóch kawałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

jeżeli obornik twój a nawozy nie to ja bym zrobił tak. obornik 25 zł za tonę plus wożenie obornika 150 zł za godzine, orka 200 zł za godzinę, uprawa 150, wysiew nawozu 100 i siew owsa 150 zł. chyba że to po znajomości by było to wtedy można taniej lub inaczej się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

jak najwięcej  jak po znajomości bo naogół od znajomych bierze się najwiecej bo myślą że łapia okazje/Jelenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292

jak zobaczy gościo ile to będzie go kosztować to odda Ci w dzierżawę ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

obornik - cena do ustalenia wywóz + załadunek 50 zl od rozrzutnika 4.5 t orka - 250 zł /ha siew zestaw uprawowo siewny - 180 zl /ha( bierny/talerzowy) - 250 zl/ha(brona aktywna) siew nawozu /oprysk - 30-40 zl /ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3771

Siew nawozu/oprysk za 30-40 zł to można sobie robić na większych kawałkach,jak bym miał zapinać rozsiewacz ładować nawóz i rozsiać na 1 ha za 30 zł to wolę kupić sobie 1 piwko i na słoneczko popatrzeć 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Natka92
      witam,
      Może Koledzy i Koleżanki z forum mogą mi pomóc w ustaleniu ile może kosztować ładowanie na owijarkę i odstawienie owiniętej beli ciągnikiem z turem/ładowaczem przednim? zależałoby mi na cenie za 1 bele można wziąć? np 3zł/za bele?
      Godzinowo nie zawsze mogę się rozliczyć bo na luzie jest robione i z przerwami więc trudno zliczyć ile czasu było robione.
      Pozdrawiam
    • Przez Piotruniu25
      Ile wchodzi płynu do układu chłodzenia w 5211?Dzisiaj wymieniałem i nie wiem ile powinno wejść.
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam chciałbym Się dowiedzieć ile potrzebuje hektarów kukurydzy na 30 krów dojnych i około 10 młodzieży , przed siewem kukurydzy bym siał Zyto na kiszonkę klasa ziemi 4. Ogólnie posiadam 20 hektarów jak myślicie ile bym mógł wychować krów na 15ha kukurydzy ? 
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam ile utrzymam byków od 80kg do około 800kg na 20ha kukurydzy, przed kuku bedzie zyto na kiszonke klasa ziemi 4
    • Gość andrew_goszczyk
      Przez Gość andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj