Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aprochota    133

Witam ma takie pytanko do was planuje założyć tura metal technik i chciałbym jeszcze założyć tuza do forterry czy to można założyć bo gdzieś słyszałem że nie zawsze to pasuje tuz przeszkadza w Zamontowaniu tura. Tuz znalazłem na olx poniżej link https://www.olx.pl/oferta/przedni-tuz-forterra-mocny-3t-c-brutto-f-vat-CID757-IDmm0si.html

kamil5421    7

Witam. Posiadam zetora Forterra 125 z Tuzem zuidberg , ale mocowanie jest coś na podobie . też jestem na etapie " czekam na ładowacz " ale ja mam zamówiony z Metal Fach , i z tego co mi powiedzieli że niby ma pasować tylko trzeba dać jakieś dystansy ramy wsporczej przy tuzie .. Okres oczekiwania na ramę wsporczą to ok 6 tyg.. A z ciekawości ile u ciebie kosztuje Metal technik ?

aprochota    133

Ładowacz plus duża łyżka plus paleciak okolo 17 tys. A ten twój tuz to jaka cena? Mi za metalfaha powiedzieli coś około 24 z osprzętem. Ale u mnie tur i tuż będzie wykorzystywany sporadycznie więc wolę coś tanszego

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil5421    7
Napisano (edytowany)

ja za metal facha z montażem 17 brutto . ale bez osprzętu . osprzęt mam . ja 9 lat temu za tuz z wałkiem dałem 30 tyś

Edytowano przez kamil5421

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daro81
      dużo osób mówi że zetory dużo palą... mi nie chodzi o to ile pali w orce, ale czy ktoś wie jak jest ze spalaniem w lekkich pracach, proszę o odp osoby które są posiadaczami zetorów forterra niekoniecznie musi być ten model, również posiadacze proksima plus też mogą się wypowiedzieć bo jest dużo wypowiedzi ile komu pali w ciężkich pracach a niegdzie nie moge znaleźć jak jest ze spalaniem w lekkich pracach ?
    • Przez Pawel0418
      Tuz własnej konstrukcji w fazie budowy.
      Siłowniki podpięte pod tylne wyjścia hydrauliczne,przerobione z dwustronnego na jednostronnego działania 

• Przez lukaszfolusz
      witam wszystkich 
      szukam schematow budowy ciagnika renault 981-4 lub moze ktos cos wie na temat ciagnika. ponieważ jest teraz troche czasu bo zima wiec chcialbym go troche wyremontować a mianowicie czasami wyskakuje rewers na dłuższych odcinkach i najczęściej jak zdejmuje noge z gazu, ktorys wtrysk juz leje i zaczyna brac olej no i lewa strona juz slabo hamuje poza tym kilka wyciekow ktore trzeba bedzie uszczelnic a no i musze wymienic walek przekazu mocy bo jest na wiekszej srednicy i musze dostac sie po lacznik ktory znajduje sie w sktzyni 
      bardzo prosze o pomoc jak ktos cos wie z gory dziekuje
      pozdrawiam Łukasz
    • Przez jonh
      Witajcie.Jaki tur polecacie do Zetora 5211? Interesuje mnie też jego montaż jak to wygląda, mile widziane fotki montażu tura. Pozdrawiam. 
    • Przez damianjarosz11
      Witam, mam pytanie czy jest ktoś w posiadaniu schematów instalacji elektrycznej do tego ciągnika oraz czy udostępniłby ją nawet odpłatnie? Potrzebuję ich do zlokalizowania usterki na jednym z przewodów od czujnika hamulca postojowego oraz do modyfikacji oświetlenia.
      Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.