danielhaker

Ceny usług 2019

Polecane posty

krzysztof1987    210

podpowie ktoś 

trafia sie robota - rozwożenie gówna jest 6 patelni tego towaru i leży na polu klijent chce żebym to załadował i rozwiózł  

biore 2 ciągniki i rozrzutnik 16 m/3

i teraz pytanie ile za to zaśpiewać 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 na początek moje pytanie. ile brać za usługę prasowania bel 100x110 (w nawiasach ceny jakie myślę brać z moim sznurkiem i folią) - słoma (10) - siano (12) - sianokiszonka (prasowanie i owiniącie ewentualnie włożenie widłami na owijarke/przyczepę 35) dodam że w okolicy jest tylko jedna prasa kolejne pytanie, ile brać za godzinę młucenia (bez sieczkarni i z) kombajnem z hederem ok 2.7 (nieznane dokładnej wydajności) w okolicy jest kilka kombajnów ale doprosić. się graniczy z cudem szczególnie gdy ktoś ma kilka ha
    • Przez MariuszKlim
      Cześć. Ktoś orientuje się po ile średnio wychodzi ubezpieczenie upraw od hektara po odliczeniu dotacji od rządu, na Podlasiu?
      standard od przymrozków. jare.
    • Przez nomysz14
      Witam wszystkich kupiłem siewnik Unia poznaniak ze znacznikami hydraulicznymi ale ursus ma hydraulikę fergusona czy nie będę miał kłopotu z przerzucaniu znaczników 
    • Przez szostek1515
      Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez karbex
      Witam,
      Mam pytanie jak kształtują się ceny usługi wapnowania i jak są rozliczane. Interesuje mnie cena wynajmu rozsiewacza RCW oraz cena samej usługi rozsiania wapna. Są u Was takie usługi? Jak są rozliczane - na godzine pracy, na hektar czy od rozsiewacza ?
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj