donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

takie ceny są w ogóle możliwe 1.5 zł /kg miałem batdzo słabe krowy nie raz to najniższa cena zaproponowana to 3 zł za kg ale to krowa ma z 450 kg ledwo łazi i sam wieszak ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Cytat z gowork,pl Tak sie robi biznesy 

 

Nowa firma !!! ??? -Kierownik z poprzedniej firmy Mipol wieloletni przyjaciel poprzednich właścicieli donosiciel wierny sługa. -Osoby od skupu rodzina właścicieli Mipol -Pracownicy w biurze rodzina właścicili Mipol Panie Marcinie tak Pan buduje nową firmę ?? Oparta na pracownikach powiązanych z oszustami W składzie Józef Piotr i reszta wspólników To gratuluję alb jest Pan ich słupem? Bo kto zatrudnia ludzi którzy mają związek z upadłościa poprzedniej firmy? I mają wpływ na dzilanie firmy Chyba nie tak poprawia się wizerunek zakładu Nie mam zamiaru pokazywać się z swoim bydłem u Pana Nawet jesli Pan bedzie placil gotowka, zeby pozyskać frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110

Witam,

Pojawił się u nas w słupeckim Nowy Kupiec z mazowieckiego "Urbanek" handlował ktoś z nim ?? co to za jeden?? jak z wypłacalnością u tego pana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
41 minut temu, Elvis1090 napisał:

Witam,

Pojawił się u nas w słupeckim Nowy Kupiec z mazowieckiego "Urbanek" handlował ktoś z nim ?? co to za jeden?? jak z wypłacalnością u tego pana??

U niego waga czyni cuda :) Jeden pisał o nim juz troszke na tym forum chciał go tylko na 80kg skubnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, debrzyna napisał:

Cytat z gowork,pl Tak sie robi biznesy 

 

Nowa firma !!! ??? -Kierownik z poprzedniej firmy Mipol wieloletni przyjaciel poprzednich właścicieli donosiciel wierny sługa. -Osoby od skupu rodzina właścicieli Mipol -Pracownicy w biurze rodzina właścicili Mipol Panie Marcinie tak Pan buduje nową firmę ?? Oparta na pracownikach powiązanych z oszustami W składzie Józef Piotr i reszta wspólników To gratuluję alb jest Pan ich słupem? Bo kto zatrudnia ludzi którzy mają związek z upadłościa poprzedniej firmy? I mają wpływ na dzilanie firmy Chyba nie tak poprawia się wizerunek zakładu Nie mam zamiaru pokazywać się z swoim bydłem u Pana Nawet jesli Pan bedzie placil gotowka, zeby pozyskać frajerów.

 

50 minut temu, nikolas29 napisał:

A co u ZM Zbyszko?  Podobno kupują bydło nadal. Firma przerejestrowana na kierownika Bigosa

Ludzie a czego wy sie spodziewacie??? 

Ale znajdą sie durnie którzy i tak sprzedadzą im na przelewy przezto to tak hula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ojtam skrobnąć poprostu dobrowolne zrzeczenie nadmiaru kilogramów na rzecz ceny.albi jak mi powiedzieli kiedyś zapomniałem że waga zaprogramowana na liczenie skitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

U niego waga czyni cuda :) Jeden pisał o nim juz troszke na tym forum chciał go tylko na 80kg skubnac :)

to czytałem ale jak waga moja to niema opcji żeby mnie oszukał tylko jak z kasa u niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Przed chwilą, Elvis1090 napisał:

to czytałem ale jak waga moja to niema opcji żeby mnie oszukał tylko jak z kasa u niego??

To albo on nie przyjedzie albo nie da Ci takiej ceny:) A z kasa to jak u każdego w każdej chwili może być niewypłacalny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

MI tam zawsze płacili jak do 10 tysi do do 3 dni jak powyżej do 20 to do tygodnia powyżej 20 do 14 dni . Jeśli waga sie zgadza cena odpowiada można sprzedać. A kto teraz jeździ Wiesiek taki wysoki kierowca i klasyfikator to kto ? Kiedyś był Leszek potem przyjechał szef Jarek i tak sie skończyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Elvis1090 napisał:

to czytałem ale jak waga moja to niema opcji żeby mnie oszukał tylko jak z kasa u niego??

Jak będzie szło przez Twoją wagę to więcej nie przyjadą. Kiedy kilka miesięcy temu zaproponowałem ogólną bo były z luzu to coś im na pokładach nie pasowało. Mówili , że przyjadą z niedzieli pustym i do dziś ich nie było. Pytanie z której niedzieli.... ale tu już nie dociekałem

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
13 minut temu, robert123farmer napisał:

Jak będzie szło przez Twoją wagę to więcej nie przyjadą. Kiedy kilka miesięcy temu zaproponowałem ogólną bo były z luzu to coś im na pokładach nie pasowało. Mówili , że przyjadą z niedzieli pustym i do dziś ich nie było. Pytanie z której niedzieli.... ale tu już nie dociekałem

u nas jeździ od tygodnia naganiacz od nich i twierdzi ze waga może być moja i kasa za całość do reki albo przelew jak chce tylko ze jeszcze nie powiedział ceny... ale wie ile inni proponują i twierdzi ze będzie więcej tylko ciekawe ile...do końca tyg ma się określić , a może już się nie pokarze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 minutę temu, KamilSokoowski napisał:

Jak spadać to z wysokiego konia.....

A jak r... ać to tylko księżniczki... 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny09    0

Witam 

Mam na sprzedaż siedem sztuk byczków mięsnych, wiek ok 21 miesięcy, muszę sprzedać z uwagi na brak miejsca. Jakiego odbiorcę polecanie w okolicach Gniezna i na jaką stawkę można liczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110
1 godzinę temu, czarny09 napisał:

Witam 

Mam na sprzedaż siedem sztuk byczków mięsnych, wiek ok 21 miesięcy, muszę sprzedać z uwagi na brak miejsca. Jakiego odbiorcę polecanie w okolicach Gniezna i na jaką stawkę można liczyć? 

Biernacki nie weźmie bo już wymyśla z cena albo inaczej weźmie ale za psie grosze wiec najlepiej będzie chyba osi, chyba ze nie lubisz poubojowo to musisz czekać do przyszłego roku 

a i OSI 12.5 za O klasę a Biernacki dawał mi za moje 7.4 po 3 dniach 7.2 bo podobno wysyp bydła... a od dwóch dni nie odbiera telefonu... ceny oczywiście netto 

Edytowano przez Elvis1090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo wiesz  kiedyś było Firma Urbanek skub bydła potem było Urbanek skup i sprzedaż cieląt jeszcze (to jego żona miała ) a teraz jest otwarta jeszcze ubojnia wiec mają skup bydła skup i sprzedaż cieląt i jeszcze ubój wiec bydła może im brak . Jak by nie patrzeć co dzień widzę ich jedno auto jak leci na Brodnice a kiedyś sie chwalili że na pomorze aż jeżdżą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
5 godzin temu, nikolas29 napisał:

A co u ZM Zbyszko?  Podobno kupują bydło nadal. Firma przerejestrowana na kierownika Bigosa

Teraz tam panuje Bałag(b)an. A ubojnia działa, termin 14 dni i O klasse 13 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
45 minut temu, AdamRo napisał:

Teraz tam panuje Bałag(b)an. A ubojnia działa, termin 14 dni i O klasse 13 pln

Adaś a z ciekawości kto im sprzeda na termin????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Handlarze i pewnie nie jeden rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj