donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawelko19    0

Jakis dziwny gosc oglaszaja sie ze skupuja byki eksportowe jak zapytalem o cene to cos zaczal krecic ze sie nie da z nim dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
9 godzin temu, pawlikk18 napisał:

kogo mozecie polecic z kuj-pom lub pomorskiego dla 20 sztuk Litwinów

powiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ale bydła jest mało 

Zaprzeczysz Kentar? W mojej okolicy samo handlarze mówią ze mało bydła 

Edytowano przez przemek28_28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298
3 godziny temu, Cybulek17 napisał:

Naganiacz od Łuniewskich ? 

Od Podymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Powiem szczerze, ja mam polowe tego co mam normalnie. Znajomi to samo, malo towaru. Ale k**wa... zaklady 100% normy. Oba zaklady PELNE non stop. Z jednej strony pelne sa a z drugiej nie gardza zadna iloscia bo przyjechali przy piatku po 10 sztuk bez zająkniecia ze malo.

Sam sie zastanawialem o co chodzi, czy w jednych miejscach jest o tyle cieplej ze pozniej bydlo spedzaja czy co? W moich obydwu rejonach juz dawno zgonione i towaru polowa i myslalem, ze wszedzie taka bida ale zaklady PELNE wiec nie wiem co sie dzieje.

ps. Ja nie narzekam, handlarz tez troche czlowiek, chce czasami odpoczac. :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

Jeszcze troszkę i cena ruszy znów do góry. Tak jak napisaliście mało towaru jest na rynku. Dużo osób już zrezygnowało z hodowli bydła i będą tylko sprzedawać płody rolne. W naszej okolicy około 40-50% rolników tak zrobiło. Kolega co skupuje zboże mówi że jeszcze nie miał tylu chętnych do sprzedaży i musi stawiać 2 silosy jak pamiętam po 600ton bo magazyny ma już za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Kentar napisał:

handlarz tez troche czlowiek, chce czasami odpoczac. :D

Z naciskiem na to troche 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
14 minut temu, Kentar napisał:

Powiem szczerze, ja mam polowe tego co mam normalnie. Znajomi to samo, malo towaru. Ale k**wa... zaklady 100% normy. Oba zaklady PELNE non stop. Z jednej strony pelne sa a z drugiej nie gardza zadna iloscia bo przyjechali przy piatku po 10 sztuk bez zająkniecia ze malo.

Sam sie zastanawialem o co chodzi, czy w jednych miejscach jest o tyle cieplej ze pozniej bydlo spedzaja czy co? W moich obydwu rejonach juz dawno zgonione i towaru polowa i myslalem, ze wszedzie taka bida ale zaklady PELNE wiec nie wiem co sie dzieje.

ps. Ja nie narzekam, handlarz tez troche czlowiek, chce czasami odpoczac. :D

Bo narobiło sie handlarzy i przez to pełno a suma towaru tyle samo. Ty nie kupiłeś kupił ktoś inny.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

Nie zauwazylem zadnych nowych handlarzy. Wszyscy na terenie sie znaja, razem sniadania jemy. Chyba tu jednego na forum mieliscie co mowil, ze handel taki prosty i jak sie pojawil tak znikl. :P

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Zniknął jak wielu innych jemu podobnych z forum , pozostali naganiacze ale chyba im wstyd teraz tu pisać bo dawno nie było widać

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@AdamRo znasz tego gościa bo to z twoich stron 

20191124_195931.jpg

A może to twoja wizytówka 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, AdamRo napisał:

Bardziej z Twoich ;)

Ale pewny gość? Pisz co wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Gringo1 napisał:

Ursus w której parafii on tak się ogłasza

Jakiś czas temu na co drugim drzewie była jego kartka A teraz dostałem od znajomego wizytówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Nie wiem skupuje wnnaszej metropolii nadal ale jakby sie pojawił nowy pewny gracz na terenie to można by sprubowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj