donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

debrzyna    2031
22 minuty temu, soltys48 napisał:

wilki??

Nie myślę ,bo powtórzyły by akcje To raczej taki na dwóch nogach Za ogrodzeniem maja ambonę a młodzież często idzie na spacery pod drut 

Co z tymi upadłościami Strach cokolwiek sprzedawać  

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

chyba,ze taki.

Normalnie by go nie złapał

a na policję nie idzie zdłosić kradzieży np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
szaman1 napisał:

Zbyszko ogłosiło upadłość czy nie, kumpel sprzedał tam za 80 tys. Jak myślicie kasa do odzyskania. 

Słyszałem że upadł. Wątpię bo zapewne nie tylko on tam oddał i nie za taką sumę

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Maroslaw0770 napisał:

Kto Ci po tyle dał? Za taką cenę nawet w tej chwili mogę ładować samochód byków..

Pawlonka z Maciejowic.

Waga zawsze się zgadzała, z tymi co handlowałem nigdy problemu z wagą nie miałem, sąsiad raz jednemu zdjoł krowę bo 40 kilo brakowało, zważył na swojej wadze i jednak nie brakowało tylko krowa tyle schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
6 minut temu, soltys48 napisał:

były , i dawno

zresztą nie tylko oni

A nasz kolega Darek?

Kolega Dariusz tam nie dawał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znajomemu krowę z pastucha ukradli to policja kręciła się po okolicy i ubojniach, dali mu papierek i w agencji wyrejestrował, tylko kontroli kupę przez to puźniej miał.

Łatwiej cielaka na duplikatach podstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
8 minut temu, Cybulek17 napisał:

Dzisiaj 7 netto za słabego mieszańca w ilości 1 sztuka . Znajomy sprzedawał . 

Jakby tak kolorowo było.. 

 Jaka skitka czyja waga i czy... Nie sciemnial znajomy, czynników wiele... Kto brał? Czy kolejna niewiadoma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59
karol6130 napisał:

Łatwiej cielaka na duplikatach podstawić.

A co zrobisz jeśli np. po roku tamta sztuka gdzieś "wypłynie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
1 minutę temu, koper88 napisał:

A co zrobisz jeśli np. po roku tamta sztuka gdzieś "wypłynie"?

To ją z kolegami przy wódeczce wpierd... ą 😋😋😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ozmajmiłem że kończę z opaseM byka  to zakłady padają jeden po drugim😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1892
5 minut temu, Berthold napisał:

Jakby tak kolorowo było.. 

 Jaka skitka czyja waga i czy... Nie sciemnial znajomy, czynników wiele... Kto brał? Czy kolejna niewiadoma? 

U nas są cały czas wyższe ceny . Brał Rafalex,  skitka 7% ( Ja mam u nich zawsze 6%) waga pewniak, info też . Sam będę do nich sprzedawał transport fajnych misiów w najbliższym czasie to wrzucę cenę.  

PS: za tą samą sztukę Łuniewscy proponowali 6.80 netto

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, koper88 napisał:

A co zrobisz jeśli np. po roku tamta sztuka gdzieś "wypłynie"?

Kolczyki zgubione, może ktoś ukradł nie wiem, przecież za duplikaty bym specjalnie nie płacił. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, bobienko napisał:

Jak ozmajmiłem że kończę z opaseM byka  to zakłady padają jeden po drugim😂

Kurde odwołaj to 😊jak tak będzie to do końca roku nie mamy komu sprzedać bo wszyscy padną😜

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, debrzyna napisał:

Agencja nie wie co zrobić Policja tez musi sie naradzić co z tym fantem  

debrzyna  ja miałem pare lat temu przypadek ze zarłak mi się urwał pies go spłoszył i betonowe płyty płotu w drobny mak rozpiepszył i poszedł w świat. Tydzień go z kumplami na kładach goniłem po lasach  w końcu przepłyną rzekę  i pognał w siną dal. Zgłosiłem w agencji zdarzenie " Inne przemieszczenie" napisałem krótkie oświadczenie że mi uciekł i mi go bez ceregielów wyrejestrowali. Żadne zgłaszanie na policje nie było. Nie znalazł się do dziś.

A co do upadłości Zbyszka kasa nie do odzyskania. Prawo wyraźnie mówi ze jeżeli spółka z o. o.   nie płaci 90 dni albo długi przekraczają majątek firmy to zarząd ma 30 dni na zgłoszenie upadłości, inaczej zarząd odpowiada własnym majatkiem przez 20 lat oraz karnie do 2 lat. 

Reasumując jak masz fakture przeterminowaną 120 dni i niema upadłości  to  scigasz prezesa i zarząd, ale jak w terminie zgłoszona upadłość to nikt za długi nie odpowiada. Jest likwidowany majątek spółki i najpierw kase bierze państwo( ZUS, US) potem banki, potem pracownicy na koncu inni wierzyciele. a zatem rolnicy zadnej kasy nie odzyskają bo majatku nie starczy 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

No tak ale oni normalnie jeszcze istnieją a w pini jest napisane na str że zamknięte na stałe, więc ile w tym prawdy że ogłosili upadłość, chyba że lada chwila się coś pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, szaman1 napisał:

No tak ale oni normalnie jeszcze istnieją a w pini jest napisane na str że zamknięte na stałe, więc ile w tym prawdy że ogłosili upadłość, chyba że lada chwila się coś pojawi

Ty nie patrz na strony internetowe ale KRS masz elektroniczny dostęp ma www. ms.gov.pl i w monitorze gospodarczym .

a upadłość masz różne ;lilwidacyjną, układową. Likwidator wyznacza Sąd ( zazwyczaj to własciciel) który  upłynia majątek dlatego masz tyle upadłości.

W woli wyjaśnienia ZM zbyszko zgłaszają upadłość. Sąd jeżeli wierzyciele nie protestują wyznacza likwidatora pana Zbyszka który likwiduje swój zakład czyli sprzedaje ubojnie( za 1/5 wartości) swojej żonie ,rodzinie, kochance i ubojnia dalej działa a wierzyciele mogą go w pendzel pocałować. 

To jest Polska 95% upadłości to upadłość pozorna do dymania wierzycieli a nie bankructwo

Henryk Kania też chciał dymać rolników i banki ( sprzedać zakład za ułamek wartości kochanką i rodzinie) ale Alior Bank zaprotestował i Sąd wyznaczył likwidatora zawodowego  i nagle wyszły wszelkie machloje w ksiegach a Heniu Kania robi w portki i wyprzedaje akcje zeby zakład nie upadł całkowicie bo wtedy to jego wydymają a nie on, ale zarzwyczaj Sąd wyznacza likwidatora byłego własciciela dlatego masz tyle lipnych upadłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

Biernacki wczoraj  u dwóch kolegów brał  HF po 7 netto

Dnia 10.08.2019 o 21:25, ACoCieTo napisał:

Ja mam numer do Artura i jak dzwonię to odwlekają chyba dam sobie spokój,za dużo bydła mają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj