donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AdamRo    1503
3 minuty temu, soltys48 napisał:

a krowa to ma mniejsze elementy🤣

Krowa idzie na przemiał w hamburgery i kiełbase krakowską.

2 minuty temu, Kentar napisał:

No wlasnie, duze za duze, male za male. :)

King size;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
8 godzin temu, Kentar napisał:

W sensie czy dalej obnizaja cene za przekroczenie "limitu" miesa?

Teraz to będą się nami bawić cenowo.raz 20 gr w dół raz w górę tak jak było że świnmi. Jak wykończyć małych to się trochę po lepszego..teraz wykańczania w Chinach

To celowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Z góry przepraszam za pytanie nie w temacie, ale temat u mnie na cito, podpowiedzcie ile można chcieć kasy od znajomego za  6 t rozrzutnik obornika, załadowanie i rozwiezienie też po naszej stronie, bo nie mamy bladego pojęcia, gdyż nie sprzedajemy obornika, ale on chce się wymienić za wytłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od znajomego to za flache skoro to 1 jeśli więcej przyjmuje się cenę średnio 15-20zl tona obornika plus załadowanie 10-15zl i rozwoz ale moim zdaniem nie więcej jak 200zl bo kolega woził tak obornik ale ilość 10ton w taki sam sposób i brał 250zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSokoowski    109

Myśle ze 200 to minimum. Kolega sprzedaje od kurczaka po 30 zł tona a swoj obornik myśle ze jest lepszy. 6*30 180 i chociaż 50 za rozwiezienie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 godzin temu, soltys48 napisał:

A powiedzcie czy coś z ciężkim bykiem się poprawiło?

A jaki to ciężki bo mi za 600 kg dali 6,80 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

A co ma do tego PiS ? Wolę zagłosować na nich niż na jakiś pedałów co chcą jakieś chore przywileje wprowadzić ;)

Edytowano przez Rolnik7343
  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak masz dziure pod jajami i zwie się homo niewiadomo to dostaniesz takim beda dawać przywileje . Ja bym im dał kija i niech sie walą pojeby w dupe aż flaki im powyskakują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 w kurwia mnie bo wielka walka z korupcją aresztuja jakiegość urzedasa bo mu grozi 2 lata więzienia kamery to filmują,  a tu kradzież na 500 tys. kara wiezienia nie jak pisze dzienikarzyna 8 lat a 10 bo to mienie znacznej wartości i dozór policyjny i poreczenie majatkowe pewnie ze 30 tys. zł. O zwrocie kasy nikt nie pisze wiec pewnie nie oddali gnoje nic, i w domciu sobie siedzą i smieją się z rolnika i całego pier**lonego PIS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

A jaki to ciężki bo mi za 600 kg dali 6,80 netto

Ciezki to taki, ktory moze przebic 450 miesa. 600 to taki ktory od biedy powinien isc dopiero na rzez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
6 minut temu, zkordalski napisał:

Jak masz dziure pod jajami i zwie się homo niewiadomo to dostaniesz takim beda dawać przywileje . Ja bym im dał kija i niech sie walą pojeby w dupe aż flaki im powyskakują 

otóż to ! to jest k**wa chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, kanalia36 napisał:

 w kurwia mnie bo wielka walka z korupcją aresztuja jakiegość urzedasa bo mu grozi 2 lata więzienia kamery to filmują,  a tu kradzież na 500 tys. kara wiezienia nie jak pisze dzienikarzyna 8 lat a 10 bo to mienie znacznej wartości i dozór policyjny i poreczenie majatkowe pewnie ze 30 tys. zł. O zwrocie kasy nikt nie pisze wiec pewnie nie oddali gnoje nic, i w domciu sobie siedzą i smieją się z rolnika i całego pier**lonego PIS 

Panie kanalio a  przypomnij sobie jak za poprzedniej władzy komornik zajebał niczemu nie winnemu rolnikowi ciągnik, i nie było się zmiłuj 😐 . Żeby nie było  nie głosowałem na PiS 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864

14 dni. Chyba, ze podpisales mu jakis kwitek to moze byc inaczej. Bez kwitka jest to max 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724
2 minuty temu, ab23 napisał:

A co uciekły?

Po 2h od wystawienia na olx ładowałem je na południe polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj