Hvelektronik

Kupie moduł wskaznika strat ziarna domianor 88, 98, 108

Polecane posty

Hvelektronik    24

Kupie Panel diodowy który wskazuje straty ziaren znajduj się on w kabinie po prawej stronie

znaczyłem  na zdjęciu może być uszkodzony byle by był kompletny nie grzebany

Panel może pochodzić z kombajnów dominator 88, 98 108 i chyba mega 1 tez ma taki sam.

tel 517210708

 

1429315719_claas(2).thumb.jpg.56970d3a5afddfcb118d19a17a2ad7f6.jpg1429315719_claas(2).thumb.jpg.56970d3a5afddfcb118d19a17a2ad7f6.jpgclaas.thumb.jpg.7fb10fee6dba59a1a38e76dd065aef2f.jpg

claas (2).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek72511
      Witam panowie.Mam taki problem bo szukamy ciągnika i trafiliśmy na fajny egzemplarz, ogólnie zadbany tylko nie działa ten przełącznik żółw zając i facet mówił że to jakiś moduł się zepsuł i go omineli i wyprowadzili jakiś przycisk. Jest to skrzynia 32x32. I nie wiemy czy jest sens takie cos oglądać czy lepiej dać spokój z nim? Model to 3090.
    • Przez gadek5228
      Witam.Posiadam kombajn Fahr M750 i szukam odpowiedzi na długo nurtujace mnie pytanie.Jaką pojemność ma zbiornik ziarna w tym właśnie modelu???(możecie również podawać inne modele kombajnów Fahr i poj.zbiornika).

      Pozdrawiam
    • Przez bzykuu
      Witam
      Nadszedł czas na zmianę ciągnika, trzeba w końcu przesiąść się z C-360 poczytałem parę postów, parę możliwości już odrzuciłem, finalnie muszę wybrać któryś z ciągników: Deutz Fahr DX4.50(lub wersje poboczne), Fendt 108, MTZ 82 lub jeszcze Landini 7550. Szukałem postów o dostępności części i ich ceny, awaryjności itp lecz bardzo ciekawi mnie wasze zdanie w porównaniu tych ciągników co wy byście wybrali. Czy wy mieliście styczność z tymi ciągnikami czy w sklepach są dostępne części a jak są to czemu tak drogo Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
    • Przez sawyer23
      witam 
      tak jak w tytule może ktoś wie czy jest gdzieś do sprzedania fendt 108 ls najlepiej z turem(olx i allegro przepatrzyłem)?
      Temat w złym dziale. Przeniesiony
    • Przez arektom
      witam. ostatnio zniknęły mi z wyswietlacza wskazniki temperatury i paliwa. pokazuje caly czas rezerwe. mial ktoś taki problem? zapomnialem dodac ze to ares 715
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj