News
michnik12

Którą prasę wybrać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michnik12    0

witam :) W najbliższym czasię planuję zakup prasy rolującej pod uwagę biorę sipme Z-279 , warfarme Z-543. Prasa współpracowała by z c-360 na areale około 20ha . Jakie są wasze opinie  na temat tych dwóch marek pras i którą z nich wybrać według was.

DANDYS    126

lely rp202😉 bardzo fajna prasa ładnie zbite, sipma robiłem też to słabiej zbite

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    816
6 minut temu, DANDYS napisał:

lely rp202😉 bardzo fajna prasa ładnie zbite, sipma robiłem też to słabiej zbite

tak,,, 60tką to on na pewno to lepiej zbije o ile nie umrze na samym początku dobijania...

bierz co w lepszym stanie z tych co wymieniłeś

zetorki12    8586

Mi Sipmą bardzo dobrze się pracuje . Ciągnik nie ma ciężko , bele kształtne . Śmiga ino szum . Denerwuje mnie jedynie , że łańcuchy się rozłączają podczas wyrzutu beli .

ZETOR TEAM

lukbold    816
1 godzinę temu, DANDYS napisał:

no chyba mam to wiem co mówię

Czyli mam rozumieć, że Twoje Rp202 na tyle rożni się od RP12 sąsiada, który ciągając ją 90KM zetorem twierdzi że dostaje popalić a Ty masz lekko?? Dla mnie to bardzo podobne prasy różniące się wyposażeniem i rocznikiem

mixxion_agro    140
Ja natomiast na twoim miejscu brałbym prasę pasową, jej zapotrzebowanie na moc nie jest duże, możliwość robienia bel o różnej wielkośći.

John Deere 550 mam od 3 sezonów i polecam bardzo! Ciągnik ma bardzo lekko (w żytniej słomie bardzo gęstej 2-3 bieg zalezy takze od pola bo jak górka to trzeba 2 bieg)

Bardzo polecam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alvaroalvaro78
      Tak jak w temacie. Która z korekcji dostępnych na rynku jest najlepsza - w tym sensie że ma najlepszy stosunek dokładności do ceny?
    • Przez panmino
      Piszę ten post, ponieważ planuję kupić zgrabiarkę dwukaruzelową i mam dylemat, jaką konstrukcję wybrać. Priorytetem dla mnie jest ja najlepsze kopiowanie terenu, bo mam nierówne łąki.
      Z grubsza rzecz biorąc zgrabiarki dwukaruzelowe występują w wersji półzawieszanej – rys. 1 (bardziej popularne) lub zaczepianej – rys 2. I tutaj moje pytanie – które konstrukcje lepiej kopiują?
      Tylko nie piszcie mi proszę, że moja, wujka, sąsiada zgrabiarka ładnie grabi, bo nie o to jest pytanie. Ja już mam doświadczenie ze zgrabiarkami obu konstrukcji, ale wciąż nie wiem, ktróra jest lepsza.
      Może ktoś gdzieś widział jakiś artykuł na taki temat? Może potrafi to rozgryźć w teorii?

• Przez mieczownik
      Witajcie stoje przed zakupem prasy Jaka prase polecacie do siana słomy i sianokiszonki 😉 ciagnik do prasy to Claas Arion 620 Ursus 1224 ❤❤❤
    • Przez Arek
      Chcę zakupić dysze do rozlewania RSM. Jakie polecanie i dlaczego? Wachlarzowe Lechler FD czy może 5 lub 7 otworowe polskie czy jeszcze jakieś inne ?
    • Przez rafalgggg
      Mam dylemat bo mam do wyboru dwa ciągniki zetora 7245 lub Renault 75-34. Chodzi mi głównie o spalanie dostępność części i ma służyć jako główny ciągnik
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj Anuluj