Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lazik11441    22
witam. poszukuje opini o nasionach firmy EURALIS, kukurydzy jak i rzepaku. jak się to sprawdza u was na polu i wgl rożne opinie o tych odmianach 🙂

Wiadomość z agroFakt.pl

krecik2012    4

Ja miałem Skorpiona raz w tym roku- już go nigdy więcej nie chce widzieć. 3 tony dał w tym roku.

Edytowano przez krecik2012

janusz80    1

Może i różne ale trzeba słuchać tych co siali a nie tylko coś tam słyszeli. Wiesz jak jest. Jak dla mnie są ok.  Ja sieje już kilka lat odmianę Palazzo i jestem mega zadowolony . Na pewno plusem jest to że nadaje się na słabsze stanowiska . Poza tym dobrze się omłaca i ma niską wilgotność . Więc u mnie się sprawdza. 

Edytowano przez janusz80

seba1985    13

odmiana es cirrus jest odmiana u której w bardzo dużym stopniu występuje gubienie kolb podczas koszenia ale ogólnie hodowla godna polecenia mam posiany rzepak es cesario zobaczymy :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 

• Przez karol2306
      Czesc
      Posiałem rzepak 24.08 odmiana Arizona.  Po dwóch dniach poszedł oprysk powschodowo metazanex i cammand. Po oprysku za 15 min poszedł duży deszcz a teraz jest problem z wschodami i przypalonymi roślinami. Pytanie do mających doświadczenie czy zostawić uprawę czy ewe. przesiać ja jeszcze rzepakiem???

Zdjęcia z 09.09 do podglądu:

• Przez Pivot
      Uprawia ktoś kukurydzę na kaszki/grysy? Może ktoś podrzuci jakieś namiary na sprawdzony skup kukurydzy grysowej...
    • Przez KamilMaj
      Witam jeśli jest temat to przekierować ale szukam i nie mogę się doszukać a dokładniej zawaliło nam całe pole tym dzikim rzepakiem (rzepik czy jakoś tak)gdzie nie gdzie nawet ścieżek nie widać i teraz pytanie co z tym zrobić pryskać na samosiewy rzepaku czy jak? Pierwszy raz taka sytacja u nas. Z tego co patrzyłem to właśnie to zaoraliśmy i pewnie puściło nasiona
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj