Polecane posty

lazik11441    19
witam. poszukuje opini o nasionach firmy EURALIS, kukurydzy jak i rzepaku. jak się to sprawdza u was na polu i wgl rożne opinie o tych odmianach 🙂

Misiaczek57    4
sieje qq z euralisa odmiana Archimedes i jestem co roku zadowolony, sprawdza się na różnych stanowiskach

Wiadomość z agroFakt.pl

krecik2012    3
Napisano (edytowany)

Ja miałem Skorpiona raz w tym roku- już go nigdy więcej nie chce widzieć. 3 tony dał w tym roku.

Edytowano przez krecik2012

janusz80    1
Napisano (edytowany)

Może i różne ale trzeba słuchać tych co siali a nie tylko coś tam słyszeli. Wiesz jak jest. Jak dla mnie są ok.  Ja sieje już kilka lat odmianę Palazzo i jestem mega zadowolony . Na pewno plusem jest to że nadaje się na słabsze stanowiska . Poza tym dobrze się omłaca i ma niską wilgotność . Więc u mnie się sprawdza. 

Edytowano przez janusz80

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 

• Przez kubatedi
      Cześć mianowicie mam żyto dankowskie diament jest niestety rzadkie i chciałbym jeszcze zaplikować na druga dawkę ok 200kg/h saletry amonowej 34N co da w przeliczeniu około 70N w czystym składniku i teraz moje zapytanie czy przed podaniem tej dawki mogę zastosować taki oprysk (tzn taką mieszaninę ) Creone 480sl+Jakiś nawóz makroelementowy  +karate zeon 100 cs ?
      Dzięki za odpowiedzi
    • Przez Paweł211
      Witam mam pytanie co myślicie o zestawie case 5140 140KM do przyczepy kroje mx350 gd ? Myślicie że da sobie radę ?
    • Przez wojtek1312
      Witam dziś zauważyłem taki problem z kukurydza podpowie ktoś co to jest spotkał się ktoś z czyms takim? 

• Przez KarolaKarotka
      Witam,
      Za kilka tygodni ma się rozpocząć inwestycja polegająca na budowie nowej obory.
      Przy wizycie geodety okazało się że pryzma kukurydzy koliduje z obrysem budynku.
      Chciałabym zapytać czy istnieje jakakolwiek szansa aby przerzucić to w inne miejsce i uratować kiszonkę.
      Sytuacja o tyle bolesna że panuje susza i nowe plony nie rokują najlepiej.
      Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, proszę o podzielenie się.
      Pozdrawiam,
      Karolina

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.