Skocz do zawartości

Polecane posty

john1    1

Witam nie moge wbić grupy A ani to tyłu ani do przodu zawór ten od gory odkrecalem i nie jest przycienty co to moze byc

Jeszcze zapomnialem do dac ze zgrzytów wogle nie ma

• Haha 1

sznajdik    147

Bo może masz za małe ciśnienie i nie da rady przebić. Który od góry odkręcałeś?

john1    1

Ten co jest na obudowie skrzyni biegow co jest ten bolec pod nim.Moze faktycznie za male cisnienie wlasnie sprawdzalem to na odpalonym nie pokazuje cisnienia jak skrece kolami to pokazuje 165 bara pokazuje .

Przyuwazylem teraz ze jak wajcho przesune do konca w prawo to miedzy  obudowo skrzyni a lewarkem jest luz z poł cenymetra jakby do konca nie wchodzi w to skrzynie

Wiadomość z agroFakt.pl

john1    1

Nic nikt nie wie na ten temat

lukbold    522
(edytowany)

ciężko to wyjaśnić ale miałem coś podobnego choć teraz nie wiem z którym zakresem. Suma sumarum wyszło że przy montażu dekla minimalnie mi opadł na śrubach i przez to cały mechanizm przerzucania nie działał poprawnie. Wydaje mi się że to jest swego rodzaju zabezpieczenie aby przed zazębieniem A lub B nie dało rady wrzucić rewersu przód lub tył. Ja to dopiero zauważyłem jak speedshift miałem wyjęty

W każdym razie u mnie gdy przesuwam wajche na A to w pierwszej fazie ten bolec też nie wchodzi do końca dekla... dopiero jak siłownik przesunie trybo to bolec (wchodzi głębiej i wtedy można se wybrać przód lub tył

Edytowano przez lukbold

john1    1

Moze ktos napisac jak wymienic oring na tym silowniku co przelancza ab czytalem ze ten glowny oring mozna wymienic przez to srube regulacyjno w jaki sposob

john1    1

Witam i znow problem wymienilem te dwa oringi na tym tloczku  grupa ab teraz wchodzi normalnie ale na grupie b jak ten tloczek sie schowa to olej cieknie z tej nakretki gwintem od regulacji co to moze byc

lukbold    522

tłoczek porysowany?? a oring to przynajmniej oryginalny abo se tam coś dopasowałeś

john1    1

Oringi orginalne zamawialem ale u mnie leci tym gwintem co wkreca do nakretke

IMG_20180908_112449.jpg

lukbold    522

to kup se taśmę teflonową i owiń gwint

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez Przemek90
      Witam 
      W moim Farmtracu skończyły się hamulce , gdy wciskam pedał słychać "zgrzyt ". czy ktoś wymieniał hamulce ? Może ktoś podpowie jakieś wskazówki . 
      Pozdrawiam 
    • Przez Scoti
      Witam mam problem ze skrzynia a mianowicie rozbierałem dekiel skrzyni bo troche ciekł uszczelniłem i złożyłem jak odpaliłem to biegi na zakresie B były na odwrót a na A dobrze czyli jak włączałem bieg do przodu na B to jechał do tyłu a jak R to do przodu co mogłem źle złożyć ? prosze o szybką pomoc dzieki
    • Przez złotymis
      Witam.  Potrzebuje momocy.  A więc w t25 mam problem z hydraulika.  Nie chce podnosić.  Trzeba mu naprawdę tepnac gazu żeby zacza podnosić..  Już sam nie wiem co jej sprawdzałem zaworki i dalej to samo..  może ktoś miał taki przypadek..  

• Przez jaszczur2008
      Witam. Mam problem w mf 3125 z ehr.
      Problem taki ze jak oram i ustawie sobie na pokretle glebokosc np. na 4 i podniose i opuszcze przelocznikiem to nie opuszcza do tej samej pozycji co wczesniej tylko duzo wyzej staje. W tedy musze pokretlem zejsc do 6 by opuscil i zaraz spowrotem wrocic do 4 bo tak wali po rame.
      Co to moze byc?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.