1994kuba1994

Zetor 9540 , case, renault

Polecane posty

1994kuba1994    63

Witam. Szukam ciągnika od 80 km w górę do maks  50 tyś i mam okazję na zetor 9540 za 42000 tyś ale do tej pory szukałem case i renault. Ale zetor młodszy, komfort też jest a najważniejsze części dużo tańsze. Ma być głównym koniem narazie na 30 h. Ogólnie to mało tych zetorow jest i to dlatego że dobre czy że były złe i nie produkowali  ich więcej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
mało bo weszła za nie seria forterra kolego a za super Proxima z silnikiem takim jak w tym co ty szukasz. z tego co wiem są dwie skrzynie biegów 3 i 4 biegowa, podobno są ciężkie w naprawach te skrzynie. co do silnika dobre twarde jednostki i mocne z jedną wada z ciężkim paleniem jak jest zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
tak jak pisze kolega wyzej sa dwie skrzynie ja mam 3 biegowa z dwoma (polbiegami) ale to jest taki wzmacniacz dwu stopniowy na kazdym biegu co do skrzyni nic sie nie dzieje traktor ma 5tys mth z silnikiem tez rowniez spoko tylko ja u siebie robilem sprzeglo przy swoim czesci nie sa juz takie tanie jak do starych zetorow ale napewno tansze niz do zachodnich konfort jazdy ok spalanie w miare w porownaniu do starych zetorow nizsze jedynie to ze jak zimno to slabo pala ale ja mam zalozony rozrusznik szybkoobrotowy grzalke w bloku i swiece zarowe

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Mój wuja śmiga 9540 głównie z opryskami i nawozami na ok 150ha, niespełna 5tys mth, robił uszczelnienia w przednich zwolnicach, wymiana turbiny, wybieraka od biegowe i sprzęgła przy okazji, ciągnik miał też zwarcie i omal się nie spalił. Ogólnie bardzo udany ciągnik, skrzynia 4


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj