Riko1995

Jak to zrobic w c4011

Polecane posty

Riko1995    0

Witam.czy wymienial ktos uklad kierowniczy c4011 na uklad elektryczny?co bym musial zmienic zeby on podszedł tam zeby nie bylo go widac?caly pulpit mam zmieniony na nowy ale zbiornik mam Stary 

20180728_075850.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

Przecież już założyłeś jeden temat z tym samym pytaniem, po co kolejny? Poza tym jest całkiem obszerny temat o wspomaganiu w c360, przeczytaj że zrozumieniem a wszystko będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zet7211MF6140
      Witam
      Chciałbym się zapytać zrobić aby ładowacz więcej kg podnosił. Niby powinien ok 1t dźwigać a 650kg max teraz podnosi. Ładowacz jest zamontowany na Zetorze 7211. Sprawdzałem ciśnienie na wyjściach hydraulicznych i ma odpowiednie. Co może być nie tak?
    • Przez NHCS
      NWitam. Podczas sortowania odrzucucono u mnie parę ton schorowanych i źle przechowanych ziemniaków, np. mokra zgnilizna. Co powinienem fachowo z tym zrobić,  żeby nie rozwodzić tych chorób po polu? Bo jeżeli wyrzuca np. na obornik to tak się dzieje. 
    • Przez maslo200
      witam  mam  opone  pęknieta  miedzy protektorem 5cm  da sie coś z niej zrobić opona jest jak nowa  dostałem ją za darmo i zastanawiam sie czy da rade załatać ja 

    • Przez maslo200
      witam  mam  opone  pęknieta  miedzy protektorem 5cm  da sie coś z niej zrobić opona jest jak nowa  dostałem ją za darmo i zastanawiam sie czy da rade załatać ja 

    • Przez pelepele22
      Witam wszystkich . Na wstępie zaznaczam jestem lajkiem w uprawie truskawki  
      Posadziłem we wtorek(17.04)   80 arów truskaweczki (sadzonka mrożona) zabrakło mi sadzonki  i na razie czekam na dostawę. Przed sadzenie rozsiałem  na ten areał 300 Kg  YAra COMPLEX  .
        Przysłali mi badania gleby  i okazało się, że Ph jest za niskie 5,1  co mogę zrobić aby poprawić jakość gleby . Co rozsiać aby nie uszkodzic sadzonki i?  Zamieszczam zdjęcie. Z góry dziękuje . 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj