Gesiarz

Metal Technik MT02 czy Inter tech it1600

Polecane posty

Gesiarz    1

witam przymierzam się do zakupu ladawacza do Proximy 110 Power. Chciałbym się dowiedzieć opinii na temat tych ładowaczy, dodam że Tur będzie dość mocno eksploatowany, piszcie jak podnoszą, widoczność itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    443
Dziwnie podchodzisz do sprawy. dobry tur pochodzi znacznie dłużej niz szmelc od metal technika, przemyślałbym to na twoim miejscu. a co do tematu, mam mt2 i mając znowu kupować tura z tej polki to wybralbym it, metal technik jest wolniejszy i gorzej wykonany. Do mniejszych gospodarstw i lekkich prac da radę ale jeśli mówisz że będziesz go cisnął to może być lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx_racer    129
Zobacz sobie z Polskich ładowaczy Hydrameta wydaje się najsolidniej wykonany gdybym teraz miał kupować wybrałbym pewnie własnie go. Mam Inter Techa 5 lat już i polecam awari nie było, rama się trzyma nic nie pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

a ten dedykowany do zetora Trac lift? on jest chyba 6tyś droższy, od wymienionych, ale może warto dołożyć?

posiadam MT02, i bezproblemowy. Tylko wg mnie trochę przesadzili z masą, i na opuszczonym nieda się całkowicie "zamknąć" łyżki, ale podobno ten problem już usunęli.

na dzień dzisiejszy, kupił bym IT, ze względu na lepszą widoczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCezaroo    0

Witam, mógłby ktoś się wypowiedzieć jak teraz jest z jakością metal technika i intertechu. Stoję właśnie przed wyborem tura którejś z firm wymienionych wyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabianek123    13

 witam tez mam taki sam dylemat metal technik 1500 zl tanszy ale i  wyzej podności okolo pół metra ,wizualnie wszystko podobne malowanie chyba lepsze w inter techu ,jesli jeden i drugi bylby bez awaryjny to fajnie przytulic 1500zł choc z drugiej strony czasem szkoda zdrowia i nerwów jak cos nowe i sie zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrc330    11
Dnia 12.04.2023 o 14:11, fabianek123 napisał:

 witam tez mam taki sam dylemat metal technik 1500 zl tanszy ale i  wyzej podności okolo pół metra ,wizualnie wszystko podobne malowanie chyba lepsze w inter techu ,jesli jeden i drugi bylby bez awaryjny to fajnie przytulic 1500zł choc z drugiej strony czasem szkoda zdrowia i nerwów jak cos nowe i sie zepsuje.

 A co z agromasz Mrągowo Ł106? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TheCinek
      Drodzy agrofotowicze i agrofotowiczki zamierzam zakupić wóz paszowy, chciałem zakupić zagraniczny ale ostatnio przedstawiciel polecił mi właśnie tego Metal-Techa przemawia za nim cena i gwarancja na 2 lata... Ale czy to będzie mieszało??? :blink: Znajomy ma inny polski paszowóz to stoi i podwórko ozdabia :huh:
    • Przez rolnik1996
      witam w tym roku kończe gimnazjum i zastanawiam sie nad 2 profilami. chcialbym zna waszą opinię na temat kazdego z tych profili.
       
       
       
       
      z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Adrian99
      Witam
      niedługo będę musiał podjąć decyzję jaką szkołę średnią wybrać.
      zastanawiam się nad tymi dwoma kierunkami.
      Dodam że mam w planach handlowanie maszynami rolniczymi.
      CZY jest ktoś kto chodził do technikum w Marszewie? chciałbym sie dowiedzieć jak tam jest, jaki poziom itp.
    • Przez royal93
      Tak jak w temacie, polecacie coś, może ktoś wie gdzie na terenie Warszawy odbywają się takie kursy?
      Planuje przejąć gospodarstwo po rodzicach i potrzebuje wykształcenia w tym kierunku a, jak narazie posiadam tylko średnie ogólne.
      Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat. Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj