Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 

Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?

• Przez sinyou135
      Witam, czy ma ktoś foty takich przyczep, zachowały się jakieś egzemplarze? Na stronie autosana, jest zdjecie pewnie do folderu, z burtami tłoczonymi w koperty, ostrosłupy? Daję linka bo nie wiem jak to nazwać fachowo, widział ktoś z forumowiczów  takie poszycie? Trzeba na sam dół zjechać, 1957 rok produkować zaczeli. Następna strona to foty jej, w wersji wywrotki i też są takie burty dziwne.
      http://autosan.cba.pl/historia/historia05.html
      http://autosan.cba.pl/historia/historia06.html
    • Przez roox
      Witam.
      Posiadam Ursus C360 z turem.
      Tur podpięty na prawym wyjściu (patrząc od tyłu) na metalowym przewodzie. Rogi od tura zdjęte siłowniki zaczepione na ramę.
      Podpiąłem przyczepe pod lewe wyjscie i chciałem podnieść i nie idzie. Wide że jak wciskam wajchę do dołu to siłowniki od tura szarpią, czuć na przewodzie że pompa podaje tam ciśnienie oleju. Natomiast przewód elastyczny od przyczepy nic nie twardnieje. Tak jakby pompa lewą złączką od przyczepy nie dawała ciśnienia oleju.
      Wywrot w przyczepie był używany ostatnio jakies 2 lata temu razem z turem, była ładowana ziemia i wszystko działało.
      Co może być przyczyną  ? Czy zbyt niski poziom oleju ?

• Przez Damians88
      Koledzy,
      Poszukuję sprawdzonego mechanika do Zetora 5340 z 2004r.
      Do wymiany są między innymi uszczelki przy silniku oraz pompa.
      Może być z moim dojazdem.
      Puławy, woj. lubelskie.
      Poproszę o namiary.

• Przez tompast
      Witam, czy ktoś wie jak rozebrać pokrywę zwolnicy widoczną na zdjęciu?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.