Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

LTZ55a    86

:tw_beer:

Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 

Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?

• Przez Elektro2015
      Witam. Kupiłem przyczepę która była zarejestrowana na firmę od gościa który kupił ją 25 lat temu i tak stała u niego, a on jej nie rejestrował i ale dowód i dokumenty o kupnie jej od pewnej firmy dostałem razem z przyczepą tyle że jak pojechałem ją przerejestrować to okazało się że przyczepa o takich numerach ramy jest już zarejestrowana i co teraz będzie czy ktoś był w takiej sytuacji?
    • Przez Łukasz84
      Witam mam problem, nie działa mi jedno obwodowy układ hamowania przyczepy tzn. w ciągniku nie ma ciśnienia na tym jednym złączu, natomiast na dwuobwodowy dmucha, zauważyłem to w zimie, a teraz dalej jest problem. Ciągnik same eksplorer 85 . Proszę o poradę

• Przez Łukasz84
      Witam mam problem, nie działa mi jedno obwodowy układ hamowania przyczepy tzn. w ciągniku nie ma ciśnienia na tym jednym złączu, natomiast na dwuobwodowy dmucha, zauważyłem to w zimie, a teraz dalej jest problem. Ciągnik same eksplorer 85 . Proszę o poradę

• Przez Arek
      Musiałem odkręcić przewód idący od pom hamulcowych do zaworu sterującego hamulcami przyczepy.
      Teraz nie mogę ich odpowietrzyć. Hamulce ciągnika działają ok, po wciśnięciu hamulca olej nie idzie odpowietrznikiem na zaworze sterującym.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.