News

Polecane posty

michal009    6
Napisano (edytowany)

Kupię przyczepę 6-8 ton, nie pordzewiałą(rama i podłoga), sprawną z działającymi hamulcami pneumatycznymi na obie osie, dobrymi oponami, zarejestrowana i z ważnymi papierami. 

Dodatkowym atutem będzie podwójne burty, plandeka, wywrót, media na drugą przyczepę. 

Cena 5000-11000. 

Najchętniej Lubelskie i okolica, lub z transportem. 

Edytowano przez michal009

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez brachylogia
      Witam! 
      Poszukuję osób uprawiających zioła w województwie lubelskim w celu zakupu ilości niehurtowej. Interesuje mnie melisa, mięta, babka lancetowata. 
    • Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Gość margolka_86
      Przez Gość margolka_86
      Tak jak wyżej kupię kozę mleczną, lub dwie, chciałabym spróbować takiej hobbystycznej hodowli, ale gdzie kupic kozę? Jestem z okolicy hrubieszowa i nie chcialabym jechac sto kilometrów za kozą, nie zależy mi na rasie, aby dawala smaczne mleko i byla spokojna
    • Przez Piters182
      Tak jak w temacie, zatrudnię kombajnistę na sezon żniwny, wynagrodzenie do dogadania. Lub ktoś może doradzić w jaki sposób szukać kombajnistów?
    • Przez Damians88
      Koledzy,
      Poszukuję sprawdzonego mechanika do Zetora 5340 z 2004r.
      Do wymiany są między innymi uszczelki przy silniku oraz pompa.
      Może być z moim dojazdem.
      Puławy, woj. lubelskie.
      Poproszę o namiary.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj