Polecane posty

ursus1997    0

Witam, mam problem mianowicie gdy prasuje i na sterowniku pokazuje mi ze zawsze jest za duzo np siana z prawej strony na a problem wystepuje nawet jak nawet nic nie ma w prasie! Czego to moze byc wina, sterownika, czujników...? Moze ktos wie o co moze chodzic, moze ktos mial podobny problem. Na obrazku pokazałem jak to mniej wiecej wyglada. Pozdrawiam

se.jpg

peewee1984    0

Może na początek poruszaj tymi dzwigniami od czujników i sprawdż czy jest jakaś reakcja, może się któraś zacięła i stąd błędne wskazanie. Mozesz też zrobić kalibrację tych czujnikow i zmienić im poziom czułości....

ursus1997    0
13 godzin temu, peewee1984 napisał:

Może na początek poruszaj tymi dzwigniami od czujników i sprawdż czy jest jakaś reakcja, może się któraś zacięła i stąd błędne wskazanie. Mozesz też zrobić kalibrację tych czujnikow i zmienić im poziom czułości....

Dziekuje za odpowiedz. Jak poruszamy tymi dzwigniami to jest taki jeden punkt ze nie ma tych kresek na sterowniku ale wtedy dzwignie nie sa na rowno. Jak robimy kalibracje to wartosc wyskakuje 190 a domyslnie jest 128 ale wtedy nawet nie wyskakuje ten romb z tymi kreskami, czy to za duza wartosc i dlatego? A do zmiany czułosci to ja to działa?

se.jpg

Edytowano przez ursus1997

Wiadomość z agroFakt.pl

peewee1984    0

Nigdy nie robilem kalibracji wiec nie wiem jak to sie powinno odbywac. Zmiana czulosci pozwala ustawic roznice pomiedzy lewa i prawa strona komory. Domyslnie jest chyba na 10 cm ustawiona, a zakres ma od 5 do 20. Wedlug instrukcji jest w tym samym menu co kalibracja. Jest na forum obszerny temat poswiecony prasa vicona itp wiec moze tam cos będzie na ten temat. Albo mozesz ustawic kalibracje domyślnie na 128 i sprobowac te dzwignie przekrzywic zeby wskazywaly rownomierne zapelnienie komory

duszekl    0

witan co to za funkcja vicon 1901 ??? wyskoczyło mi to pierwszy raz przy ruszeniu  w pokos  o czym to informuje 

vicon.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheGonzuu2001
      Witam mam problem z zetorkiem od około roku w zimowe pory bardzo ciężko jest go odpalić ( przy bardzo niskich temp tylko plak do filtra) . Przy rozruchu bardzo mocno dymi na biało potem na czarno . Po rozgrzaniu wszystko wraca do normy. Miał ktoś podobny problem ? Pozdrawiam 
    • Przez 9997jarek
      Witam tak jak w tytule PROBLEM z elektryka w 512 (nie czyta: polbiegow , napędu na wszystkie koła, wałka przekaznika, obrotów silnika i oka ) skrzynia działa tylko mechanicznie jak się włączy awaryjne tryb. Bezpieczniki i mikrobezpiecznika działają. Byl odpalany rozruchem. Może zna ktoś z was dobrego mechanika? 
    • Przez DanielKocima
      Witam mam problem z kolorem żółtka w jajkach, dużo klientów mówi że żółtka są blade i nie podoba im się to woleli by zolciejsze nie wiem czy zwiększyć % kukurydzy barwnik nie wchodzi w grę podaje skład mieszanki 
      518kg pszenica
      212 śruta sojowa
      150 kukurydza
      90 kreda
      20 witaminy lnb 2%
      10 olej słonecznikowy
      Oraz dostają kapustę 
    • Przez BartoszWitusik
      W moim Deutz do 6.05 mam problem z licznikiem elektronicznym 
      Problem jest widoczny na filmie 
      Podczas włączenia prędkości nic się nie wyświetla a przy włączeniu obrotów na wałku pokazana jest tylko szczałaka i pasek który wskazuje obroty na silniku ale jest on z złej strony
      Czym to może być spowodowane 
      Słaba masa lub słaby prąd?

VID_20181227_144304(0).mp4  

• Przez zolw
      Witam.
      Od roku jestem posiadaczem ciągnika JD 5515 z skrzynią 24/12 z rewersem elektro-hydraulicznym, skrzynia jest po całkowitym remoncie i ciągle jest z nią jeden problem, mianowicie do przodu dobrze jedzie tylko na przyspieszaczu, a do tyłu to rożnie czasem na zimnym oleju dobrze jedzie a czasami trzeba bardzo długo go grzać tak samo jest z biegami do przodu bez zająca, kiedy występują przymrozki trzeba nawet 30 min jeżdzić na zającu  aby bez niego płynnie jechał i ruszał. Jedyny błąd jaki występuje to : Code 00 (i ten nie zawsze). W ciągniku rozgrzewam olej w skrzyni zanim ruszę. Reszta osprzętu działająca na hydraulice chodzi bez zarzutu (podnośnik, wyjścia hydrauliczne czy wspomaganie)  Dzięki za wszelkie sugestie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.