Skocz do zawartości

Polecane posty

Pajej    66

Jak w temacie nie włącza mi sie przedni napęd (mam elektrohydrauliczny włącznik) jak go zgasze to po chwili gdy zejdzie ciśnienie to kontrolka od napędu zapala sie . pu uruchomieniu ciągnika zaraz gaśnie. Nie wiem jak jest w same , ale w fordzie mam tak że jak prąd nie dochodzi (spalił mi sie bezpiecznik) to napęd działa cały czas. Jak jest w same, i gdzie szukac elektrozaworu który tym steruje? który bezpiecznik jest od napędu?

Rolnik z powołania :-)

w same jest tak że napęd jest włączony cały czas trzeba po podać ciśnienie aby rozłączyć tylko jeszcze napisz jaki dokładnie model

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Pajej    66

modem explolre II 90

tez do tego doszedłem bo jak zgasze to po chwili jak zejdzie ciśnienie to kontrolka od napedu swiec czyt napęd działa. ale jak zapale to po chwili gasnie, bo dostaje ciśnienie. naciskanie przycisku od załączania nic nie daje, tj kabel gdzies przerwany, albo jakieś "ustrojstwo" od sterowania cisnieniem nie działa.

Nie wiem gdzie szukac tego usrojstwa. Myslałem wyjąć bezpiecznik od załączania napędu i zobaczyć co sie stanie, ale nie mam rozpiski i nie wiem który to jest

Rolnik z powołania :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.