Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    91

Jak w temacie nie włącza mi sie przedni napęd (mam elektrohydrauliczny włącznik) jak go zgasze to po chwili gdy zejdzie ciśnienie to kontrolka od napędu zapala sie . pu uruchomieniu ciągnika zaraz gaśnie. Nie wiem jak jest w same , ale w fordzie mam tak że jak prąd nie dochodzi (spalił mi sie bezpiecznik) to napęd działa cały czas. Jak jest w same, i gdzie szukac elektrozaworu który tym steruje? który bezpiecznik jest od napędu?

Rolnik z powołania :-)

w same jest tak że napęd jest włączony cały czas trzeba po podać ciśnienie aby rozłączyć tylko jeszcze napisz jaki dokładnie model

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Pajej    91

modem explolre II 90

tez do tego doszedłem bo jak zgasze to po chwili jak zejdzie ciśnienie to kontrolka od napedu swiec czyt napęd działa. ale jak zapale to po chwili gasnie, bo dostaje ciśnienie. naciskanie przycisku od załączania nic nie daje, tj kabel gdzies przerwany, albo jakieś "ustrojstwo" od sterowania cisnieniem nie działa.

Nie wiem gdzie szukac tego usrojstwa. Myslałem wyjąć bezpiecznik od załączania napędu i zobaczyć co sie stanie, ale nie mam rozpiski i nie wiem który to jest

Rolnik z powołania :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z rewersem w Same na początku rewers wyskakiwał tylko na wstecznym biegu tzn cofając po równej drodze nic sie nie działo a jesli tylko byl jakis kamień czy cos to szarpło ciagnikiem i bieg wyskakiwał  teraz dzieje mi sie to również przy jezdzie do przodu GDY PRZYTRZYMAM MOCNIEJ DZWIGNIE TO NIC NIE WYSKAKUJE. Moze miał ktos z was taki problem i pomoze co zrobic?
    • Przez DamianMlodyRolnik
      Witam. Chodzi o to, że gdy podłączę przewód od siłownika jednostronnego pod gniazdo plus to wszystko ok, a jak do minus to rozdzielacz nie trzyma ciśnienia i tak dzieje się na wszystkich sekcjach. Np. gdy złożę kosiarkę dyskową, to na ciepłym oleju opuszcza jakieś 2 cm siłownika na minutę, dla mnie niedopuszczalne w rocznym ciągniku. Dodam, że na początku użytkowania nie występował ten problem. Zgłaszałem do serwisu, serwisant stwierdził, że rzeczywiście rozdzielacz nie trzyma w jedną stronę i na tym koniec. Gdy przyjechali do innej usterki i zapytałem o tamtą awarię, to serwisant przekazał mi taką kartkę od kierownictwa i powiedział, że tak ma być. Ciągnik 2017 r, kupiony w 2018 r, 800 godz. Awaria zgłoszona na gwarancji.
      Ma ktoś ciągnik z takim rozdzielaczem Rexroth elektrohydrauliczny 4 sekcyjny 2017r i powie czy tak powinno być?
      Co dalej robić?

• Przez Mati2812820
      Nie działa klimatyzacja, wentylatory w dachu włączają się na 5 sekund a później wyłączają. Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez grzech9931
      Witam,
      Mam problem z hydrauliką w ciągniku John Deere 4050. Po powrocie z pola, na drugi dzień nie działa hydraulika (ramiona, przedni tuz i zewnętrzne gniazda oraz wspomaganie). Zostały wymienione filtry oraz olej. 
      Ciągnik jak postoi dłuższy czas to po odpaleniu słabo ale delikatnie podniesie. Ale po opuszczeniu już drugi raz nie daje rady. Tak jakby brakowało oleju...
      Co mogę zrobić? ;(
    • Przez KrzysiekJurczak
      Cześć, w mojej okolicy jest wiele nieużytków i bagiennych łąk, byłbym w stanie wydzierżawić ok.100 hektarów. Potrzebuję pomocy z kalkulacją opłacalności działań. Są na to dopłaty, ale jest jeszcze kwestia tego, co zrobić z sianem. 
      Taką belę można z tego co się orientowałem sprzedać za 40-50 zł/sztukę. 
      Pytanie, czy na duże ilości jest na to zbyt, bo inwestycja jest dość duża: kosiarka, belarka, przyczepa, tur,ciągnik mam. A na Olx widzę dużo ogłoszeń sprzedaży siana i ludzie sprzedają to z tego co widzę miesiącami. Z drugiej strony jednak u każdego są to niewielkie ilości kilkunastu czy kilkudziesięciu bel.
      Jest jeszcze opcja współpracy z rolnikami mieszkającymi trochę dalej i wspólnego koszenia, ja koszę, oni zbierają. W suchy rok powinni być zainteresowani i tutaj nakłady nie byłyby duże. 
      Będę wdzięczny za opinie i pomysły.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.