Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Thomson666
      Witam. Poszukuję Tabeli wysiewu Do w/w siewnika. Głownie chodzi mi o rzepak. Szukałem po forach ale nie znalazłem.
      Siewnik zamierzam dopiero kupić, a w zasadzie to kewstia dni. Znalazłem coś takiego " http://w895.wrzuta.pl/obraz/ay3zDpSJKhG/tabela_wysiewu " ale kompletnie nie potrafię sie w tym połapać. wcześniej miałem poznaniaka i tam było wszystko jasno i wyraźnie. tak więc jeśli ktoś by miał bardziej zrozumiałem tabele wysiewu lub wiedział jak to ustawić proszę o odpowiedź.
       
      Z góry dziękuje.
    • Przez Tomasekk
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Dzisiaj stałem się posiadaczem siewnika Hassia DL 300.
      I nie mam zielonego pojęcia o ustawianiu normy wysiewu, nie mam żadnej tabeli.
      Prosił bym o pomoc Może ma ktoś jakieś zdjęcia, albo książkę to prosił bym bardzo o jakąś kopię.
      Z góry dziękuję.
       
      Proszę o nie usuwanie tego tematu ponieważ nie zauważyłem aby coś było pisane o tym siewniku.



    • Przez Radosllaw
      Witajcie!
      jak w temacie, nabyłem rozsiewacz Sulky DPX 97/GP, poniżej tabliczka znamionowa,
       
      Szukam tabel wysiewu i nie mogę znaleźć nic konkretnego.
      Chciałbym wiedzieć jak go ustawić do sypania saletry na 15m, wożony będzie U914.
       
      niezmiernie będę wdzięczny za pomoc, bo czas nas goni;(
       
      pozdrawiam,
      radek

    • Przez Mati2812820
      Witam. Posiada ktoś tabelę wysiewu do siewnika Stegsted 3m 25R? A jeżeli nie, to mógłby ktoś podać orientacyjne ilości wysiewu na każdym przełożeniu?
    • Przez Radek_10145
      Witam. Nie posiadam tabeli wysiewu to siewnika Stegsted 3m 25r. Na internecie też nigdzie nie ma. Proszę o pomoc jeśli ktoś ma.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v