News
Mati2812820

Tabela wysiewu do siewnika Stegsted 3m 25R

Polecane posty

Mati2812820    3441

Witam. Posiada ktoś tabelę wysiewu do siewnika Stegsted 3m 25R? A jeżeli nie, to mógłby ktoś podać orientacyjne ilości wysiewu na każdym przełożeniu?

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      potrzebuje skołowac czesci do tego siewnika bo nawet tokarze maja problem dorobic koła zębate i teraz mam pytanie czy ktos zna jakiegos dilera tych siewników ???
    • Przez Slowik57
      Witam !
      Czy orientuje się ktoś gdzie mogę kupić spulchniacze idące przed siewnikiem wraz z uchwytami - Stegsted - SLN 2,5m, o takie coś:

I czy koś posiada tabele wysiewu do tego siewnika ?
      Pozdrawiam i proszę moderatora o nie usuwanie tematu !
    • Przez Tomasekk
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Dzisiaj stałem się posiadaczem siewnika Hassia DL 300.
      I nie mam zielonego pojęcia o ustawianiu normy wysiewu, nie mam żadnej tabeli.
      Prosił bym o pomoc Może ma ktoś jakieś zdjęcia, albo książkę to prosił bym bardzo o jakąś kopię.
      Z góry dziękuję.

Proszę o nie usuwanie tego tematu ponieważ nie zauważyłem aby coś było pisane o tym siewniku.

• Przez Radosllaw
      Witajcie!
      jak w temacie, nabyłem rozsiewacz Sulky DPX 97/GP, poniżej tabliczka znamionowa,

Szukam tabel wysiewu i nie mogę znaleźć nic konkretnego.
      Chciałbym wiedzieć jak go ustawić do sypania saletry na 15m, wożony będzie U914.

niezmiernie będę wdzięczny za pomoc, bo czas nas goni;(

pozdrawiam,
      radek

• Przez Radek_10145
      Witam. Nie posiadam tabeli wysiewu to siewnika Stegsted 3m 25r. Na internecie też nigdzie nie ma. Proszę o pomoc jeśli ktoś ma.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.