vailus

Opony przód od busa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vailus    10
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy opony 195/75 r16 C będą pasować na felgi do c360? Prawdopodobnie będę w stanie sobie załatwić takie za darmo z wydartym lekko mocniej bieżnikiem po bokach (przypadłość jednej z marek busow) i chciałem się dowiedzieć czy da radę je założyć i czy będą pasowały. Ciągnik i tak śmiga głównie w pracach lekkich i na łące więc nie potrzebuje oryginalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peny259    11
ja mam założone w c 330 tyle ze 205/75 i pasują super, tyle że ciężko się zakłada bo sztywne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek91    17
do tura polecam jak najbardziej ale do prac nawet lekkich w polu to będziesz wyzywał bo ciężko skręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vailus    10
Mam w ciagniku jakieś stare od woda czy czegos tylko że wazsze i daje to radę. Myślę że będzie dobrze. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vailus    10
Powiem szczerze że teraz są zdarte też jakieś ciężarowe 6. 5 szerokie i bardzo lekko się kręci kierownica. Smaruje często układ skretny i jest spoko. Lepszego efektu jak w samochodzie po wymianie maglownicy to chyba nie mam się co spodziewać. A wg opini i moich odczuć co do skracania to właśnie tak musiałoby się jeździć na oryginalnych oponach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

oczywiście że pasują, jeśli masz ładne obręcze to nawet możesz pokusić się o montaż bez dętki

co do właściwości trakcyjnych będzie tragedia, wiadomo opona przystosowana do transportu nie pracy w terenie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Przy takim roku jak był 2017 to na błotko zero skrętu. Plus że niewpadają w ziemię tak jak oryginał ale na śliskim tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek2997
      Witam
      Posiadam ciągnik MF 3060 i planuję wymianę przednich opon. Wiem że orginalnie przychodzą do niego 13.6-24 lub 380-70 r24. Jakie najszersze opony można do niego dać na przód? Bo mam do kupienia w dobrej cenie Radialne 460x70 R24 i zastanawiam sie czy nadały by się do mojego?
    • Przez kewin123
      Czy warto dopłacic ok 3 tys za większe koła to jest 28 przód i  38 tył   do claasa ariona 420  zamówiony jast na felgach 24 i 34 szerokosc w obu wersjach 440 przod i 540 tył prace  duzo z ładowaczem plus  oczywiscie  transport  uprawa POZDRAWIAM
    • Przez turion23
      Mam na sprzedaż dwie nowe opony marki Alliance.Opony sa delikatnie uszkodzone z boku.Dla zainteresowanych moge fotki podeslac.cena za komplet 3600zl.odbior najlepiej osobisty na podlasiu.
    • Przez keeway
      Jakie opony na przod do mf 235 robie dużo w lesie jakie beda lepsze jodelka czy zwykle oczywiscie ciagnik bez napedu
    • Przez RometOgar200
      Kupie kompletny korpus do pługa i opony r15,3/75/10 jodełka, tylko woj pomorskie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj