Bartek23232

Ares 620 Rz stukanie

Polecane posty

Bartek23232    13
Witam od wiosny zaczęło mi coś stukać w silniku smarowanie ok temperatura ok z pod 4 cylindra na uszczelce wydechu jest mokro to pukanie jest na wolnych obrotach i tak do 1300 obr później zanika czy to może być lejący ftryskiwacz od czego zacząć? olej był wymieniany na prace jesienne zrobione jest 130 godzin dźwięk zaczął nasilać się od wiosny pozdrawiam i czekam na jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23232    13
jest na YouTube taki filmik jak pracuje ares 640 Rz i tam ten odgłos tez jest jak by ktoś w kowadelko uderzał i u mnie też to jest ale tego dźwięku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartoszek_xd    24
A może tłumik drań poprzecznych się odzywa? a jak jesteś pewien że na konkretnym cylindrze to sprawdzić nie zaszkodzi luzy zaworowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan-Rol    0

Mamy 640 RZ w bardzo dobrym stanie na sprzedaż i zamierzam zrobić jakiś prosty film dla klientów z zagranicy, bo ten ma pneumatykę, to go wrzucę tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartoszek_xd    24
dokładniej to jest przykrecony do koła zamachowego. jak zużyty to przy zapaleniu i gaszeniu będzie klekotal i niby podczas jazdy, przy zmianie biegów są odczuwalne szapniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23232    13
Tłumik drgań inaczej słychać to dochodzi z silnika jak się zdejmie osłony to jest to głośno słychać a może polecicie jakiegoś mechanika z okolic bychawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23232    13
tak stukania już nie ma teraz chodzi jak zegarek przytarło go na 5 tłoku panewek nie ruszyło wał ładny pierścienie chodziły a tłok był zatarty od swożnia do dołu tak jakby spóchł smarowanie drożne przyczyną nie znana wtryski wszystkie były sprawne remont był w czerwcu ciągnik przepracował ok 140 godzin i jak na razie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Xxx
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez goldspider
      Witam. Mam problem z sterowaniem podnośnikiem  z błotników, otóż opuszczanie działa jak należy ale gdy próbuje podnieść to TCE10 się blokuje (tak jak po zgaszeniu traktora). Włącznik sprawdzony, kable całe, sterowanie TCE10 z traktora działa jak należy, nic nie mruga. Proszę o pomoc 
    • Przez uycjhARES
      Witam,
      Czy to normalne że nakrętka regulacyjna hamulca ręcznego jest tak nisko?
      Nie mam pomysłu jak dostać się do niej kluczem rurkowym

    • Przez bartek15208
      Cześć mam problem z ciągnikiem Renault Ares 640 czasami a już coraz częściej rozlacza mi rewers mianowicie w czasie jazdy rozlacza się i zaczyna mi migac piszczesc kontrola z akumulatorem z strzalką ta pomarańczowa i ciągnik stoi dopiero jak wyrzuce bieg poruszam sprzęgłem i ponownie wrzucę bieg ciągnik zaczyna jechać Niewiem co to może być wszystko przejrzałem czujnik pod sprzęgłem wymieniłem. Bez wyrzucenia biegu i jego ponownego wrzucenia błąd niezniknie i ciągnik niepojedzie może tu gdzieś problem leży? Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj