Atari

Problem z 3 sekcją Mailleux

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Atari    4

Witam, mam problem z 3 sekcją w tym turze. 

Otóż po podaniu napięcia na cewkę zawór nie przestawia się na 3 sekcję. Wykręciłem cewkę i sprawdziłem ją śrubą i trzyma mocno po podaniu  napięcia. Wodzik w rozdzielaczu też pływa swobodnie góra dół. gdzie może leżeć przyczyna awarii? W załączeniu zdjęcie rozdzielacza.

IMG_20180328_080642.jpg

pawel9350    3

Rozumiem że podawałeś napięcie na cewkę przy włączonym silniku ( tak żeby było ciśnienie oleju) i nie działa wtedy też tak ?

Wiadomość z agroFakt.pl

luka1207    0

Również mam ten sam problem. Czy wystarczy wymiana samej cewki elektrozaworu? Jak masz podłączone kabelki w kostce przy rozdzielaczu górny - prawy czy lewy bolec +?

Atari    4
Dnia 4.07.2018 o 22:35, luka1207 napisał:

Również mam ten sam problem. Czy wystarczy wymiana samej cewki elektrozaworu? Jak masz podłączone kabelki w kostce przy rozdzielaczu górny - prawy czy lewy bolec +?

podmieniałem cewki z innych ładowaczy i to samo niestety. Nie naprawiłem tego jeszcze, chyba będzie trzeba rozebrać rozdzielacz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hibi1990
      Witam z racji tego że próbowałem dopytać o tura agro max  am30e i nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi postanowiłem założyć nowy wątek.  Przymierzam się do zakupu takiego ładowacza i potrzebuje trochę opini.
      Jak wam się spisują te tury Am30e, chodzi mi o wytrzymałość, jak wysoko podnosza, wykonanie tura i o wszystkie opinie. Ma być zamontowany na Ursus c360. 
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów, pojawił się problem z podnosnikiiem w t25, żeby podnieść coś cieższego trzeba mocno gazowac i trzymać dźwignię rozdzielacza w górze. W czym może tkwić problem? O czego zacząć szukać czy wina leży po stronie pompy czy rozdzielacza.
    • Przez AgroTuning
      Sprzedam ładowacz czołowy Fliegl Variant do Tuza.
      Ładowacz jest używany od 2 lat tylko do podnoszenia big bagów z nawozami. Stan idealny. Dodatkowo zamontowany jest elektro rozdzielacz umożliwiający używanie ładowacza z jednej pary wyjść hydrauliki.

Bardzo mocna konstrukcja pomimo tego że nie wygląda. Ładowacz nie jest zrobiony ze stali budowlanej jak w polskich sprzętach tylko z dobrej jakości materiału.

Sprzedaję bo zmieniłem ciągnik i mam zwykły ładowacz.

Specyfikacja:
      - Wysokość podnoszenia ok. 3800mm
      - Udźwig ok. 1500kg
      - Ramka typu EURO
      - Mocowanie do ciągnika za pomocą TUZ-a

Na przednim TUZ-ie uniesionym na 90cm od podłoża oraz po maksymalnym rozłożeniu maszyny, ładowacz osiąga wysokość 3,55m.

Cena brutto 13500, faktura VAT.

• Przez DanielKocima
      Witam chcę kupić tura 3 sekcyjnego do c ,330 brać na euroramce czy bez myślę że bez będzie lepszy bo lekkszy jaką firmę wolmet olimet doradzcie co by było wybrać ps siłowniki dwustronne i o grubszej średnicy 
    • Przez szczurek05w
      Mam problem co to może być przy klemie plusowej 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.