Zaloguj się, aby obserwować  
roo

pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
roo    0

witam mam problem u cielaka ze wzdeciem ma 2 miesiace byl weteryniarz dal mu zastrzyki i przebil mu brzuch ale nadal ma wzdecia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez suwada
      Witam.
      Czy ktoś z forumowiczów zamieniał użytkowanie wieczyste na własność? W rodzinie posiadamy nieruchomość o takim własnie statusie i zastanawiamy się nad zamianą tego komunistycznego reliktu na prawo własności, bo parlamentarnej ustawy regulującej ten problem to się chyba nie doczekamy. Interesowałoby mnie ile czasu potrzeba na załatwienie tej sprawy, jakie trzeba ponieść koszty i jakie urzędy należy odwiedzić. Jakby człowiek miał na papierze, że jest właścicielem nieruchomości to czułby się o wiele pewniej i mógł by spokojnie w nią inwestować, więc może ktoś niedawno przerabiał ten temat i mógłby się podzielić informacjami. Myślę, że ten temat byłby również pomocny osobom z tzw. "ziem odzyskanych", gdzie co jakiś czas słyszy się o tym, że ludzie tracę nieruchomości i owoce swojej ciężkiej pracy przez braki w księgach wieczystych.
    • Przez kingway
      Witam , dziś bez mojej wiedzy i zgody został zawieszony na słupach energetycznych kabel światłowodowy . Niestety nie mieszkam w tej samej miejscowości gdzie jest położana działka bo żebym chociaż wiedział , że zakładają to od razu bym wyrzucił z pola .... Niestety zanim zostałem poinformowany przez sąsiada to ekipa już odjechała . Próbowałem się skontaktować z firma Nexera niestety nie ma żadnego kontaktu telefonicznego .... wysłałem podanie , formularz , ale z doświadczenia wiem , że oni i tak mi na niego nie odpowiedzą ....  Bo już miałem z nimi styczność w przeszłości i więcej nie chcę mieć ... Może ktoś miał podobny problem ??? I podzieli się co zrobić w takiej sytuacji ?? Bo jeśli się nikt nie odezwie to raczej zgłaszam sprawę na policję ... 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie . Czy jeśli do tej pory miałem np. 74 ha i teraz dokupiłem np. 8 ha to muszę rejestrować do BDO ??? Jak to zrobić ??? I czy to coś kosztuje ?? I czy po rejestracji będę musiał się okazywać jakimiś dokumentami , że oddałem jakieś opakowania ?? Czy są z tym związane jakieś opłaty roczne ?? I jakie są kary za brak wpisu do ewidencji i kto jest nakłada ?? I czy słyszeliście , żeby jakiś rolnik dostał taką karę ???   
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj