Skocz do zawartości

Polecane posty

Kazik1221    0

BIZON DYNAMIC- jest to kombajn godny polecenia ale części do nie go nie  można kupić w Płocku tak samo jak do Recorda, ponieważ tam są produkowane New Hollandy. 

Skrzynię, zwolnica, młocarnia, odrzutnik, wytrząsacze i hydraulika są takie same jak w Record niebieskim na długiej szyi.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez potok
      kupię skrzynię biegów do kombajnu bizon sampo w stanie bdb tel. 539062085.
    • Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez przemek1416
      Witam wszystkich. Zajmuję się sprzedażą części tylko do opryskiwaczy. Posiadamy m. in. filtry, głowice, dysze, kołpaki, króćce, rozdzielacze, elektrozawory, komputery, pompy. Przeprowadzamy atesty oraz modernizacje opryskiwaczy. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz gwarantujemy atrakcyjne ceny do forumowiczów :). Zapraszam do kontaktu

• Przez ursusomania
      poszukuje czesci do przyczepy krone 6000 turbo moze ktos wie gdzie dostane. dzwoniłem do serwisu to sie za głowe złapałem takie ceny.
    • Przez aress
      Witam 
      napisze do sedna mam problem z znalezieniem jakichkolwiek części do tego siewnika, siedzę już drugi dzień i szukam ale nic.
      Proszę o pomoc jakieś kontakty jakieś strony www, może ktoś ma taki siewnik i wie gdzie idzie dostać części.
      załączę kilka zdjęć żeby było wiadomo o jaki chodzi wiem tylko tyle co napisane czyli KRM ROGER nie ma żadnej tabuli

za namierzenie jakichkolwiek kontaktów dziękuje