Skocz do zawartości
Eryko

Problem-siłownik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Eryko    19

Mam problem przy agregacie na siłowniku z jednej strony jest wąż a z drugiej śruba z otworem w środku i z tego otworu podczas składania wylatuje duża ilość oleju z powietrzem.co z tym zrobić? Wstawić w to miejsce 2 wąż który będzie podłączany do wyjścia w ciągniku?

25032010076.th.jpg

25032010075.th.jpg

martinezo    16

Prawdopodobnie zużyciu uległy uszczelniacze tłoczyska i olej przedostaje się na drugą stronę. Możesz zrobić tak jak piszesz (podłączyć drugi przewód) albo wymienić uszczelniacze i powinno być znowu ok. ;)

Ta nakrętka z otworem służy do tego aby z drugiej strony tłoka mogło się swobodnie dostawać powietrze.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma co kombinować, wymienić uszczelniacz i po temacie. ;)

Eryko    19

Jak uszczelniłem ten otwór to nie chciał się złożyć. Mówicie o tym uszczelniaczu przez który tłok wchodzi do siłownika?

andrzej2110    529

Musisz rozebrać siłownik i na tłoczysku będzie uszczelniacz. Zapewne jest płaski a powinien być okrągły.

Uszczelniacz to najtańszy i najlepszy sposób. Założenie węża do łapania oleju to tylko tymczasowe rozwiązanie. Bo uszczelniacz dalej się zużyje aż w końcu nie złożysz agregatu. Poza tym za cenę eza kupisz kilkanaście uszczelniaczy.

Eryko    19

OK już rozumiem, jutro sie za to biore bo jak tak dalej bedzie to na olej nie zarobie :D

jeszcze Siłownik od pługa musze rozebrac bo mi puszcza na uszczelniaczu.Pierwszy raz to będe robił także jak narazie nie mam pojęcia od czego zacząć :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się