Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kakus19    4

witam mam taki problem.podnosnik nie działa.tzn ramiona sa opuszczone i podnosnik nie chce podniesc.nie reaguje na przesuwanie wajchami, nic nie wyje nie buczy.to co widac takie ciegiełka z tyłu  ciągnika wygladaja na cale nic sie nie rozkreciło a działac nie chce.co to moze byc?ciagnik ma 500 godzin od nowosci czasami było tak ze jak podnosil to nie płynnie tyko tak szarpał a tak to było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autofan    26

Warto zacząć sprawdzanie od filtra oleju (możliwe, że zatkały go zanieczyszczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dokreciles za mocno szybkosc opadania bo to blokuje podnosnik
no i 500 godzin to chyba jeszcze na gwaracj to nie zastanawiac sie tylko niech robia jesli to nie od regulacj opuszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67
Jesli wymontujesz fotel gumę pod nim to masz tam taka blachę i to też zdemontuj posprawdzaj czy wszystkie ciegna są podłączone jeśli tak to zwalasz plecak i po kolei czy zawór się zamyka czy cylinder cały czy przewody nie popękane sprawdzasz wszystko po koleji. Nie ma tam żadnej filozofii wszystko jak w 4011 tylko trochę większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

witam problem rozwiazal sie sam.musialo sie cos zawiesic nie wiem.ogolnie to jest zetor pod wozem paszowym i gdzies od wrzesnia podnosnik nie byl uzywany. wieczorkiem jak odpalilem go dalem na podnoszenie i narazie podnosi.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706
Dnia 16.03.2018 o 23:00, Roman_h2 napisał:

te siłownik są wspomagające przyjacielu i tak też masz tak zwany plecak

W nowych Proximach (od wersji 70, 80, 90...) d*pa jest zupełnie inna i siłowniki dali na zewnątrz. Wspomagających już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj