Polecane posty

Przepiorek    16

Raven CR7  albo z anteną 500S (+/-25cm) bez rozwinięcia do wyższych dokładności,

albo CR7 z 600S +/-15cm do 2,5cm

Isobus, VRA, sekcje, prowadzenie - możliwe

CR7-nav.jpg.2aa5ffefa999b2a577758f09c6ff6487.jpgCR7.thumb.jpg.dba8a8f7fe3f1aa6de35ff4c1c0fbe55.jpg

Baromon    4

Witam, nie chcę otwierać nowego tematu. Czy jestem w stanie wzdrożyć jakiś system GPS z budżetem 4 tys. złotych?

Przepiorek    16

Coś używanego zapewne znalazłbyś na aukcjach.

Jeżeli chodzi o nowy i w miarę do rozbudowy to cena w okolicach minimum 8000-8600 PLN netto musisz wydać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Keben123
      Witam.buduję agregat siewny 2,7 m z hydropakiem na jeden tłok ,i teraz pytanie mam jaki tłok wstawić i z jakim skokiem tłoka 
      Z góry dziękuję ;D
    • Przez Zicodawid
      Panowie potrzebuje szybkiej pomocy  czy może ktoś ma zalany olej agrol u w Ursusie c 912  on jest olejem hydrauliczne przekladniowy. Do tej pory  był własny hipol ale był problem z rozruchem walka gdy było zimno teraz wszystko remontuje wymiana tarczek pompki i chce właśnie zamienić olej ale nie wiem czy nie będzie za rzadki  i czy nie będzie wałek stawać jak się rozgrzeje 
    • Przez arekbox48
      Chce kupić siewnik do t-25 nie wiem jaki tym model i jaka długość była by najlepsza ??
    • Przez Kuba284
      Witam 
      Jeżeli temat już był to przepraszam ale nie mogę znaleźć.
      Poszukuję opinii na temat przetrząsaczy:kuhn, pronar, pottinger, krone.
      Konkretnie
      Pronar pwp530(lub większy)
      Pottinger hit 69
      Kuhn gf 6401
      Oraz krone 6 gwiazd (modelu nie znam)
      Jak z cześciami w sklepach?
      Z góry dziękuję. 
    • Przez Darek1986
      witam . chce kupić ciągnik mam na oku case 5130  o mocy 100 z 1993 r i mam  Massey Ferguson 3080  o mocy 105 z 1990 r którego wybrać.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.