Polecane posty

Przepiorek    16

Raven CR7  albo z anteną 500S (+/-25cm) bez rozwinięcia do wyższych dokładności,

albo CR7 z 600S +/-15cm do 2,5cm

Isobus, VRA, sekcje, prowadzenie - możliwe

CR7-nav.jpg.2aa5ffefa999b2a577758f09c6ff6487.jpgCR7.thumb.jpg.dba8a8f7fe3f1aa6de35ff4c1c0fbe55.jpg

Baromon    4

Witam, nie chcę otwierać nowego tematu. Czy jestem w stanie wzdrożyć jakiś system GPS z budżetem 4 tys. złotych?

Przepiorek    16

Coś używanego zapewne znalazłbyś na aukcjach.

Jeżeli chodzi o nowy i w miarę do rozbudowy to cena w okolicach minimum 8000-8600 PLN netto musisz wydać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam po dłuższych  przemyśleniach i waszych podpowiedziach wybrałem unie 8 td pytanie jaki adapter wybrać 2 czy 4 walcowy pionowy ?? oraz ten deflektor który lepszy hydrauliczny czy mechaniczny jak ma się to w praktyce?? ten mechaniczny da się go jakoś zdjąć z tego rozrzutnika ?? proszę o podpowiedzi rozrzutnik będzie głownie rozrzucał obornik bydlęcy prosto z obory jak i z pryzmy - błoto heh
    • Przez Maciej199222
      Pytanie jak w temacie. Kupiłem Kramera 312 bez instrukcji obsługi, trzeba wymienić oleje i nie wiem jaki i gdzie? Poszukuje pomocy i instrukcji obsługi do tego sprzętu
    • Przez Hubert24
      Jaki ciągnik 6 cyl od 120 do 135 koni z tuzem przednim do 100000 zł
    • Przez kamil84
      Witam planuję zakup paszowozu 8m3 i chciałbym się dowiedzieć jaki ciągnik polecacie. Chciał bym sprzedać starą c-360 i c-330 i kupić coś w tej cenie. Chodzi mi o taki ciągnik który dodatkowo mógłbym wykożystać do drobnych prac polowych (zgrabiarka owijarka siewnik nawozowy) myślałem o c-385 ale chyba sporo palą brałem też pod uwagę mtz-a  ale za wysoki a może macie jakiś sposób żeby go obniżyć? Za podpowiedzi z góry dzięki.
    • Przez Johny1640
      witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika john deere 1640. Podczas prac polowych zauważyłem że napęd  nie zgrywa się z tyłem. I tu moje pytanie do posiadaczy tego modelu jakie opony muszę założyć z przodu? z tyłu mam 16.9xR38 a z przodu 12.4xR24.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.