Polecane posty

adhock    2

Czołem koledzy...

Kto mi wytłumaczy czym różni się przegub kierowniczy prawy od lewego i jak je montować? Zawsze wydawało mi się, że przeguby są jednakowe o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelorebidas
      Kupiłem MF 3075 i mam w nim problem. Polega na tym, że jak się zagrzeje olej to ciężko chodzi kierownica, a jak jeszcze się daje faje np. podczas jazdy po asfalcie to już całkiem :lol: i wolniej działa tuz, ale tur chodzi bez zarzutów i nie wiem czy to jest wina pompy, czy samego orbitrolu.
    • Przez grzegorzw1971
      Witam Wszystkich!!! czy Wiecie może gdzie można kupić kierownicę do ursusa ale taką niską i grubą,ona była chyba w tej serii ciągników z okrągłą maską.widziałem kiadyś jak ktoś w starym 914 miał taką.
    • Przez grzegorzw1971
      witam Wszystkich! w moim zetorku mam popękaną kierownicę(takiego już kupiłem) nie wiem jak ją zdjąć?
    • Przez skat18
      Witam mam problem w zetorze 7211 podczs pracy silnika na nieskich juz nawet obrotach kierownica sama skreca w prawo nie wiem co moze byc przyczyną krecilem już tłoczyskiem nic mi to nie dało znajomy mowil ze moze byc to wina peknietego uszczelniacz i ze puszcza w jedną strone lecz nie wiem bo zadnego wycieku nie ma kilka lat temu zmienialem uszczelniacze co sie dzieje?
    • Przez amnowak43
      Jak usunąć luzy w kolumnie kierownicy w c-328?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj