Skocz do zawartości
padre1989

Kolumna kierownicy 7211 zetor pomocy

Polecane posty

padre1989    10

ludzie pomozcie ma ktos sposob na te kuleczki w slimacznicy bo mnie nerwy wysiadaja juz ...jak to zlozyc do kupy ....

PIOTREK79    1

witam juz pisze co i jak jesli sie rozsypaly to jedyny ratunek to miec kawalek gwintu starej kolumny tak na dlugosc calego koszyka powkladac zabezpieczyć i jesli wlozymy ja do srodka do obodowy wkrecamy kolumne w obudowe a ten krociec wykrecamy do dolu i po sprawie

witam ja te kuleczki wkładałem na smar nawaliłem smaru w ślimak i powoli układałem męczyłem się trochę ale w końcu się udało to jest jeden z najprostszych sposobów

Wiadomość z agroFakt.pl

PIOTREK79    1

tak ale troszke trzeba sie napracowac zeby ja w srodku w obodowie poskladac tez kiedys tak robilem:) z tego co pamietam to ponad 70 bylo kólek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz_320
      Witam. Panowie mam problem w swoim zetorze. Założyłem niedawno wspomaganie orbitrol. Przy jeździe 25-30km ciągnik z maszyną na tyle goni tańczy po drodze. Dodam że os remontowana żadnych luzow nigdzie. Da się skasować gdzieś luz lub coś żeby nie gonił tańczył. Kolumna wyrzucona. Proszę o pomoc. Dodam ma oś miękka i ma 50 kg tylko obciążenia. 
    • Przez mateuszm
      Witam, 
      Od niedawna jestem posiadaczem zetora 3320, mam problem z hydraulika zewnętrzną. Przy kiprowaniu przyczepy na z dolnego wyjścia wszystko pięknie działa, natomiast po podpięciu pod wyjście górne mogę podnieść przyczepę ale już nie mogę jej opuścić. Jeszcze mam pytanie od czego jest dekiel z prawej strony ciągnika obok zaczepu polowego.
      Z góry dziękuję za odp.
      Pozdrawiam.
    • Przez Elyseo
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w moim zetorze 5011. Problem polega na tym że jak dam wajche podnośnika do końca w górę to podnosi ramiona za wysoko aż do pomostu siedzenia. Czy istnieje możliwość regulacji wysokości podnoszenia po za przestawieniem ramion na frezie ?
    • Przez szop01
      witam wszystkich, mam problem ze z identyfikowaniem choroby która wystąpiła w łubinie wąskolistnym.

• Przez dawcioo
      belarka  claas rollant 44s  nie uscina siatki co jest owija caly czas a nie ucina??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.