Skocz do zawartości

Polecane posty

Danek123    0

Witam mam pytanie jak powinny iść tarcze sprzęgłowe w Pronar 1025A?????

seweryn20    796
(edytowany)

1221 ale to powinno być to samo. 

fgfgf.jpg 

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

zbyszekbrzuze    202
To nie to samo, bo w 1025 nie ma tych 'piesków' rozdzielających na tarczy pośredniej.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    796

Nie ma ale prócz tego wszystko jest idento, docisk, ustawienie tarcz a tylko o to chodzi. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

dawid34435    1
Witam posiadam Pronara 1025a z 2006 roku i mam problem z opuszczaniem podnośnika. Podnosi dobrze ale wolno opuszcza może wie ktoś z Was jaka jest tego przyczyna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik551
      Puścił gwint na siłowniku wspomagania wiercilem spawałem ale to dużo nie daje myślę o wymianie siłownika i chyba lepszy by był o mniejszej średnicy tłoka mniej oleju by potrzebował bo ten oryginał to przesadzone jak myślicie znajdę coś podobnego?? 
    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, stoję przed wyborem przyczepy do przewozu bel. Może ktoś kto posiada jeden z tych dwóch modeli wymieni plusy i minusy. T026 mogę kupić za 50 tysięcy brutto z transportem, a T023 za 41 tyś brutto z transportem. Jestem trochę skierowany w stronę T026 bo jednak ma większe koła i grubszą blachę niż T023, która jak dla mnie ma strasznie małe koła jak na swoje gabaryty.
    • Przez Jakub766
      Witam Szukam osoby, która zna się na instalacji EHR i mogła by go zainstalować w moim pronarze. Chodzi mi o wykonanie całej instalacji łącznie ze sterownikiem, przewodami itd. w rozsądnej cenie. Mieszkam w Wielkopolsce. Wiecej informacji na pw. Pozdrawiam
    • Przez Jakub766
      Witam Poszukuję osoby lub firmy, która założyła by w moim pronarze kompletną instalację EHR (sterownik, przewody itp.) w rozsądnej cenie. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.