Skocz do zawartości
zyzek

Celtis 446 - głośna skrzynia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zyzek    2

Mam pytanie do posiadaczy Celtisa:

czy u Was także po włączeniu półbiegu skrzynia pracuje zauważalnie głośniej?

Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, czy coś niedobrego dzieje się ze skrzynią.

Wiadomość z agroFakt.pl

zyzek    2

U mnie niestety nie jest to wycie, tylko jakieś dziwne terkotanie/chrobotanie. Najprawdopodobniej coś się sypie :/ 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MedionClaasic
      Witam 
      Poszukuje instrukcji do ciągnika Claas Ares 620c. Czy ktoś jest w stanie pomóc w tej sprawie ?
      Z góry dziękuje 
    • Przez Fugeo
      Witam

Czy ktoś wie jak wyciągnąć panel sterowania klimatyzacją/nawiewem w Claasie nie uszkadzając go?
      Czy ktoś wie co może być przyczyną nie działania biegu 1 i 2 (chodzi mi o pokrętło do regulacji siły nadmuchu)? Na pozycji 3 dmucha aż miło, ale czasem po prostu za mocno i tu by się przydało zmniejszenie siły nadmuchu np. na pozycję 1 albo 2

• Przez Mati_claas86
      Witam. Mam problem z koszem sitowym w dominatorze 86. jest oberwane to jedno dolne mocowanie? Jak wymontować ten kosz sitowy i czy wystarczy to dobrze pospawać czy trzeba nowy. proszę o odpowiedzi
    • Przez radzikus
      Szanowni,
      nie działa wom w aresie. Niby wszystko działa od strony mechaniki a przy próbie właczenia wou coś tam nawet słychać w moście ale mimo wszystko wom nie uruchamia się.
      Pojawia się błąd 345- oznacza mniej wiecej "uszkodzony włącznik womu, wiązkę lub cewkę".
      Czy moglibyscie wskazać mi które cewki odpowiadają za wom w tym ciagniku ?

PS; do tej pory miałem tylko Agrotrona, z Claasem jestem niestety ciemny

Z góry dzięki!
    • Przez Nazar23
      Witam mam problem z wybiciem oto tego klina stozkowego. Może ma ktoś jakiś pomysł jak go wybić ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.