Skocz do zawartości
radek83

Bury PERKOZ -opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bury
Janosik82    0

witam kolego ja mam opryskiwacz bury 3100 i jestem z niego bardzo zadowolony,powiem tak innej marki nie chce bo jest naprawdę dobry. zaznaczam że jest na pełnej hydraulice a co do twojego to będzie dobry wybór, tylko ja bym wziął na hydraulice .w każdym bądź razie polecam tą firme

radek83    12

dzięki, mam już tego opryskiwacza, belka podnoszona chydraulicznie a rozkładana ręcznie ,polecam tą marke

Wiadomość z agroFakt.pl

ursus55    11

Bury dobry opryskiwacz, ale jak nie załapie awari bo bury jest składany tak jak się konstruktor obudził, bardzo ciężka dostępność części.

benek79    13

Kolego dostepnosc czesci dzisiaj jest mała? Wszystko mozna kurierem wysłac,jak chcesz to tego samego dnia dostaniesz! Jak dla mnie sprzet godny polecenia za takie pieniazki.

franko    1

Witam, też się zastanawiam nad kupnem opryskiwacza 2000L Bury (hydraulika full), lecz mało konkretnych opinii jest na temat tej firmy. Przedstawiciel chwali się dużą ilością sprzedaży co nie odzwierciedla forum lub moje dalsze okolice (brak)

http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheEnd
      Cześć,  wpadło mi w ręce takie coś jak na zdjęciach, że tak powiem za flaszkę
      Pompa w stanie agonalnym ale może coś z tego będzie, generalnie woda w oleju (emulsje korkiem wyrzuciła) i ktoś ją z wodą zostawił,  więc się rozmraża. 
      Ktoś może wie co to za opryskiwacz i jaka to Pompa? 

• Przez mf25
      Mam problem w Krukowiaku z główny elektrozaworem  przy włączaniu na pryskanie guziczka w komputerku nie otwiera sie wogóle , albo otworzy się na małe cisnienie i leci mniejsza dawka albo po przejechaniu np. 10m dopiero leci te 200l/ha . Musze kilka razy poklikać by się włączył , Jakieś porady?
    • Przez Fugeo
      Cześć
      Która z tych dwóch firm wypada lepiej jakościowo i cenowo? W grę wchodzi opryskiwacz o pojemności 1000 l zawieszany i szerokości belki 15 m. Bury Perkoz 1000 l oraz Krukowiak Heros 1000 l.
      Z wyposażenia jakieś proste elektroniczne sterowanie sekcjami oraz ciśnieniem z ciągnika, rozwadniacz boczny, zbiornik do płukania układu, rozkładana hydrauliczne belka.

• Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez Rolnik_103_54
      Witam, interesuje mnie zakup opryskiwacza polowego 600l i nie wiem z jakiej firmy wybrać Tad-len czy biardzki? Jakie są wady opryskiwaczy?