Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
witja1980

Podnośnik problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witja1980    0

Witam.

Mam problem z podnośnikiem, a mianowicie niechce podnośić do końca siłownik nie chowa się z 15cm. Wymieniałem uszczelki w rozdzielaczu bo ciekł oraz czysciłem cały tył ciągnika z zewnątrz, odpinałem cięgna i wtedy siłownik się chował do końca. Słychać tak jakby podniusł się do końca bo jak dosisnę wajchę przy siedzeniu to ciągnik troszkę się przydusza.

Czy może być zapowietrzony czy coś innego. Pomocy proszę

Pozdrawiam

Andrzej24871    12

Na hydraulice raczej sie nie znam ale słyszałem o przypadkach zabrudzonych rozdzielaczy , poprostu przy naprawie /uszczelnianiu czasem jakiś kawałek silikonu gumy z oringa( wadliwy montaż )wpadnie do rozdzielacza i już skubaniec nie działa , lub próba naprawienia rozdzielacza>>> rozbiera sie rozdzielacz wszytko dobrze nie ma co naprawiać ale przecież źle działał > składa sie go znowu tak jak był nic nie zmieniając i po złożeniu ku zdziwieniu wszystkich problem ustępuje . Wydaje mi sie że coś jest nie tak z regulatorem/ogranicznikiem rozdzielacza być może źle go złożyliście albo coś sie wygieło nie mam na myśli rozdzielacza tylko tego mechanizmu regulującego jego prace (nie wiem jak to fachowo nazwać ale myśle że wiecie o co chodzi ).

gelo707    20

A może ten pierścień co jest na sworzniu tłoka wciska ogranicznik wysokości podnoszenia?

Wiadomość z agroFakt.pl

on jest na silowniku to jest taka obejma na tloczysku,luzujesz ja i mozesz skok regulowac tloka.ten ogranicznik wciska taki maly bolczyk ktory odcina doplyw oleju do tloczyska.Od tylu ciagnika powinienes go zaluwazyc.Czasami lubi sie on przyciac i wtedy niepodniesiesz podnosnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować