Skocz do zawartości
rudi0

pomocy-hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rudi0    0

witam.mam problem z hydrauliką w mtz82.

wymieniłem pompę oraz rozdzielacz.jest do wymiany jeszcze reduktor podnoszenia i tu jest problem.jest to prawdopodobnie reduktor starego typu.ma on 4 podłączone rurki, 3x20mm i 1x14mm.nowe typy mają tylko 2 wejścia na m20.co zrobić żeby przejść na nowy typ reduktora?lub go w ogóle wyeliminować i podłączyć siłownik do rozdzielacza?

Scarface    2

witam

Jak nie możesz dostać rozdzielacza

ewentualnie możesz podłączyć 2 przewody co idą od siłownika do szybko złączy a tamte wyjścia z rozdzielacza siłowego zaślepić

Pozdrawiam

Mariusz

rudi0    0

Tylko czy jeśli zaślepię te przewody zasilające reduktor to czy pompa nie będzie przeciążona?bo siłownik jest uruchomiony przez reduktor czyli któryś z przewodów jest pod ciśnieniem.wtedy pompa będzie stale obciążone i w końcu wysiądzie,bo nie będzie przelewu.

pod warunkiem wmontowania starego reduktora zaślepiając tylko wyjscia na siłownik.wtedy prawdopodobnie wszystko bedzie ok.

dziękuje za odpowiedź i również pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Scarface    2

Witam

Właśnie o to mi chodziło

pod warunkiem wmontowania starego reduktora zaślepiając tylko wyjscia na siłownik.wtedy prawdopodobnie wszystko bedzie ok.

Pozdrawiam

Mariusz

kobra89    66

Wywal ten reduktor wogóle i daj przewody od rozdzielacza na silownik. I bedzie suchy ciągnik wtedy.

rudi0    0

Wywal ten reduktor wogóle i daj przewody od rozdzielacza na silownik. I bedzie suchy ciągnik wtedy.

A co zrobić z tymi czterema pozostałymi przewodami z reduktora?Można zaślepić otwory do których były przekręcone w rozdzielaczu?Z prawej strony reduktora są 2 przewody grube, jeden jest zasilający a drugi powrotny, jest jeszcze cienka rurka która idzie z tego reduktora do rozdzielacza.Co z nią zrobić?!No i jeszcze trzecia, która idzie po lewej stronie do szybkozłączy-przód i tył.Nie mam pojęcia jakie są przepływy w rozdzielaczu, co jest ważne a co nie itd.

Pozdrawiam.

qqq    18

kolego poszukaj takiego regulatora jaki miałeś inaczej nic nie zrobisz za bardzo, ja wymieniałem i mam taki jak ty i przeszukałem parę ofert i nie było wiekszego problemu,ja zakupowałem regulator na terenie Lublina...

a ja wymienilem stary typ tego regulatora na nowy typ.Te dwie rurki co zostaly nieuzyteczne byly od rozdzielacza tego pod kierownica a dokladnie od tej dzwigni co jest obok kierownicy od podnoszenia podnosnika i zostala nieuzyteczna jedna sekcja tego rozdzielacza pod kierownica.Teraz TUZ obsluguje tylko ta dzwignia obok siedzenia i ciagnik tez mam suchy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się