Pos6630

Pomocniczy traktor

Polecane posty

Pos6630    0

Witam mam problem ponieważ poszukuje traktora do ładowacza ale nie wiem jaki by był najlepszy może mi doradzicie jakiś traktor kwota jaką mam przeznaczyć to około 200000 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

200000tys, chłopie skąd ty masz tyle kasy ^^ jest wiele tematów na ciągnikach pomocniczych, lepiej poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Może byś napisał więcej informacji do czego ma służyć ?

Ciekawą propozycją nie dużego ciągnika do ładowacza czołowego jest MF 54XX z obniżoną maską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

hmm.. za tyle to bym kupil za to ok. 6,5 tyś ha i jakeś 3 pomocnicze ciągniczki i jakieś 3 główne :P albo kup sobie chate i działke na karaibach i zamieszkaj tam ze swoią ukochana i żyjcie długo i szczęśliwie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pos6630    0

sory za pomyłkę w tej kwocie to miało być 200 tys zł a traktor ma być do lekkich prac opryski transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

może jakiś samik na przykład explorer 85 bardzo fajny ciągniczek zwrotny i nie duże gabaryty więc na pomocniczy w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

do takich prac polecam również MF serii 5400 z przeszklonym dachem i ściętą maską... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być ciągnik pomocniczy do tura to warto zwrócić uwagę na spalanie. MF nie są tak bardzo paliwożerne ^^


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

zastowił bym się również na JD, bo jednak rama do tura to duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

@ RobertKowalewo

Test w topagrarze widziałeś ? mf ma apetyt sporo większy niż konkurencja.

Poza tym nie wiem skąd się wziął mit oszczędności fergusona bo jeszcze nie widziałem testu ciągników w którym ferguson byłby oszczędniejszy niż przeciętna wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

oprócz MF mogę też polecić NH T5000 też dobry do ładowacza, oszczędny zwrotny i jak do oprysków ma spory prześwit, a i tyle że ma tylko 2 pół biegi, ale guzik sprzęgła w dźwigni zmiany biegów. A ta cena to w ogóle jest brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj