LukeJohnDeere

Tłoki i tuleje w 5720

Polecane posty

Można poznać po nazwie tematu mam problem z ciągnikiem JD 5720 a więc tak pękają mi tuleje i tłoki zakładałem nowe dwa razy i to samo .. paliwo ok oleje ok i temperatura silnika też wszystko chodzi jak zegarek a ta jedna rzecz jest najgorsza proszę o szybką odp. :unsure:

Like a Deere ;D
My John Deere green B)

qazi    59

a jakie były te tuleje? oryginały czy jakieś zamienniki? w jaki sposób pękają w którym miejscu ?

Wiadomość z agroFakt.pl

JD5620    10

ile ma godzin nastukane ze pekaja?

Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

brzozak2    239

czasem sie trafi wadliwy egzemplarz, niekoniecznie tez musi miec duzo mth nastukane.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

miszka31    31

może coś z układem chłodzenia,jakiś kanał w bloku zapchany, kolega nic więcej nie napisał, jak pękają? w którym miejscu? na którym cylindrze?

2052mth jak narazie były orginalne dwa razy ale to samo... a jak wam mam powiedzieć w którym miejscu pękają ?

Like a Deere ;D
My John Deere green B)

qazi    59

na którym cylindrze, czy pęknięcie wzdłużne czy poprzeczne, u góry tulei czy u dołu?

jedną z przyczyn może być przegrzanie, brak obiegu spowodowany uszkodzeniem pompy wodnej, gwałtowne nagrzewanie się tłoków i tulei, krzywy korbowód i jeszcze kilka

poprzecznie u góry.... pompa i przegrzanie to może byś ? myślisz ta k? zobacze

Like a Deere ;D
My John Deere green B)

FARMER1313    1

A nie widzialeś gdzies tam zapchanego któregoś kanalu wodnego ? Watpie żeby 2 razy orginal JD bez przyczyny pękała a to na tym samym tłoku pękała ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jan222
      Witam!
      Mam problem z amortyzacją osi, wcale nie amortyzuje, poziomuje się po odpaleniu (chociaż nie zawsze). Czujnik położenia ok, hydroakumulatory sprawdzone i też ok. Gdzie szukać problemu, może jest jakiś czujnik ciśnienia oleju w tls, ja nigdzie nie mogę go znaleźć? Kiedyś podczasz szybkiej jazdy po trasie w kabinie co jakiś czas słyszałem ciche pykanie w kabinie i ośka lekko korygowała swoje położenie a teraz cisza, może to ma też jakiś związek z usterką. Dodam że kontrolki od tls i amortyzacji kabiny gasną (kabina działa i amortyzuje). pomocy???
    • Przez CaseBizon
      Wysiadła uszczelka pod głowicą Kilka osób mówiło mi żeby kupić ja od Claasa ponieważ są grubsze i metalowe, twierdzą że te orginalne od John Deere są wadliwe i szybko siadają. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ? Przy okazji zapytam jakiej firmy kupić wtrysk ? Silnik na zwykłej pompie John Deere 6620 SE
    • Przez Maniek11001
      Koledzy w Johnie zrobilem kapitalny remont skrzyni biegow Power Quad. Przyczyna remontu bylo salbe cisnienie i tarpiacy wsteczny. Po remoncie jest wszytsko ok ale rewers dalej troche do tylu tarpie. Z noznego sprzegla Nie , ale z reweesu tak. Serwisant uznal ze to tak jest w tych modelach i tak musi byc. A mi to nie daje spokoju. Moze ktos mi podpowiedzieć  badz odp na przykladzie swojego ciagnika czy to faktycznie tak jest czy nie. Rewees mechaniczny na linke. Dziekuje za odpowiedzi
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko,
      kupiłem prasoowijarke i potrzebny mi load sensing (ls) do lepszego funkcjonowania maszyny.
      Ciągnik 6820, co to za gniazdo ? Zwyklę wyjście hydraulicze czy moze jakis swobodny spływ ?
      Zdj dla znawców

• Przez Wojteg
      Witam szukam opinii na temat John deere 5100m tej pierwszej generacji ok 2009roku. Jak to się sprawuje bo mało tego w internetach. Na co zwracać uwagę itp? Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj