AgroTeam griga 1406 Opublikowano 29 Maja VID_20260529_102503122.mp4 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847236-tuleje-osadzone/#findComment-3203634
KacperDemczuk 439 Opublikowano 29 Maja No i elegancko 😁 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847236-tuleje-osadzone/#findComment-3203636
przybyslawice5211 681 Opublikowano 30 Maja Przed przykręceniem rurek od wtrysków przekręć rozrusznikiem żeby ropa przepłukała rurki z zanieczyszczeń które tam się mogły dostać Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847236-tuleje-osadzone/#findComment-3203666
KacperDemczuk 439 Opublikowano 30 Maja A sprężonym powietrzem nie będzie lepiej? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847236-tuleje-osadzone/#findComment-3203668
AgroTeam griga 1406 Opublikowano 30 Maja każdy element który składam albo myje albo właśnie powietrzem. Rurki można bo i tak trzeba to później odpowietrzyć 1 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/847236-tuleje-osadzone/#findComment-3203669
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się