Pablorolnik

Belarus 952.3 i rewers

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pablorolnik    2

Witam wszystkich. Czy do Belarusa 952.3 można zamówić rewers (czy jest taka możliwość). Ile on kosztuje? Jak się sprawuje w ciągniku? Dziś siedziałem w Belarusie 592 i miał on rewers mechaniczny i zastanawiam się czy jest możliwość zamówienia w Belarusie 952.3. Proszę o opinię.

Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Marcin 80    8

W czym problem pierwszy lepszy z brzegu telefon do dealera np z allegro jest tam tego trochę i wszystko będziesz wiedział z pierwszej ręki

Wiadomość z agroFakt.pl

Pablorolnik    2

Z lewej.

Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.

Zetor53400    2

oczywiście że jest mozliwość zamówienia rewersu w tym belarusie :huh: kumplowi w lipcu przywieżli takiego belarusa jak w temacie , i jak do niego wsiadłem to podśmialem sie z kumpla dlaczego rewersu nie ma , a on mi odpowiedzial : " można było zamówic tylko diler odradzał ten pomysł ,(dlaczego ??) otóz mieli zamówienie na takiego belarusa z rewersem to juz ponad pól roku na niego czekają i narazie nic nie zapowiadało aby miał nadejśc " :blink:

Pablorolnik    2

@xze przy kierownicy.

xze    0

prześlij fotki bo nie wiem jak to wygląda :blink:

Pablorolnik    2

Fotek nie robiłem.

Godlech912    0

Za moich czasów jak byłem przedstawicielem to o tym aby rewers był w mtz to nawet nam się nie śniło... Ale teraz może już wymyślili :)

fredf9    3

Ostatnio na Allegro widziałem Belarusa z rewersem mechanicznym i znajdował się on pod kierownica

gregorius    123

kolega pojęcia pomylił reduktor z rewersem ;)

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

aro321    53

no dobra jak on ma rewers w miejscu reduktora to gdzie jest reduktor? ile w takim razie ma biegów do przodu?

endrius    9

A jak ten rewers działa, płynnie się go przełącza, on jest jakoś z synchronizowany ?

Junkers    42

@zulus jakie bzdety, kolejny cudak pisze posty bez uzasadnienia, trochę wiary jeśli nie widziałeś.

@aro321 reduktora nie ma.

@endrius nie jest zsynchronizowany

Zamierzam kupić takiego, mniej biegów ale za to rewers jest, tylko szkoda, że nie ma rewersu na skrzyni niezsynchronizowanej, 2 biegi więcej by było , a i tak przy rewersie skrzyni mniej się używa.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Nikita_Bennet    291
Monoblok i rewers w tym ciągniku to same bzdety
żeby nie monoblok to bym tego ciągnika nie kupił, ładnie podnosi, nic nie cieknie.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

zulus    0
Napisano (edytowany)

@zulus jakie bzdety, kolejny cudak pisze posty bez uzasadnienia, trochę wiary jeśli nie widziałeś.

@aro321 reduktora nie ma.

@endrius nie jest zsynchronizowany

Zamierzam kupić takiego, mniej biegów ale za to rewers jest, tylko szkoda, że nie ma rewersu na skrzyni niezsynchronizowanej, 2 biegi więcej by było , a i tak przy rewersie skrzyni mniej się używa.

Nie złość się(i nie pyskuj) tylko patrz na ofertę, dane techniczne- ilość biegów przeczy rewersowi a zdjęcia monoblokowi .Kupisz a potem się okaże że diler się pomylił ale ciągnik i tak jest bardzo dobry i zapomnisz o rewersie i monobloku a mam 920 to wiem co to monoblok i skrzynia 14/4 wrazie wątpliwości

Edytowano przez zulus

UrsusCzesio    309

że biegi ma tak napisane to nie bład Skrzynia jest identyczna z rewersem jak i bez tylko że jest ten rewers. Tewsteczne są dalej które po włączeniu rewersu są biegami do przodu

Mój Wladimirec podbija świat

gregorius    123

ja w instrukcji patrze to ze skrzynią z reversem jest 9/9 biegów także nie wiem skąd te rozbieżności

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez cabwie
      Koledzy jestem nowym użytkownikiem mtz82 nie działa czujnik paliwa po rozkręceniu okazało się że na wskaznik nie dochodzi prąd po podłączeniu z innego źródła wskazówka wychyla się na maxa po odłączeniu przewodu z pływaka jest tylko jeden w pływaku sytuacja się nie zmienia dalej to  samo Proszę o jakieś sugestie gdzie szukać problemu
    • Przez BeniaminGrodek
      WITAM! wszystkich  mam zamioar zalozyc silownik do mtz 50  do wspomagania a mam taki silownik od  motowidel bizona skok chyba 250mm teraz moje pytanie jest takie kazdy zaklada silownik pod przednia os z dorobieniem mocowania pod silownik  a ja mam pomysl zrobic to jak w wersjach exportowych czyli mocowanie silownika do belki bocznej silnika i co wy o tym myslicie >>>?? ktore rozwiazanie jest bardziej korzystne i ktore przede wszytkim lepsze i trwalsze  z gory dzieki
    • Przez wojtekpodkarpacie
      Witam wszystkich.
      Proszę o pomoc. Mianowicie jesteśmy w posiadaniu ciągnika MTZ Belarus 820 i mamy z nim następujący problem: Ciągnik nie pobiera do końca z baku paliwa. Ciągnik gaśnie jak gdyby paliwa brakło a wiemy że paliwo jest jeszcze w baku. Dziś np. podczas orki ciągnik zgasł, a w baku było co najmniej 30-40 litrów paliwa. w tym sezonie zdarzało się tak już kilka razy. Nie mamy pojęcia dlaczego tak się dzieje. Jeżeli miał ktoś wie coś na ten temat proszę o pomoc.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez panmino
      Po remoncie silnika i wymiana pompy zorientowałem się, że silnik ma trochę za niskie obroty maksymalne - pod obciążeniem 2000, na luzie 2150. Przestawiłem więc ustawienie pedału gazu, tak, żeby przy pedale w podłodze pompa była maksymalnie otwarta, młoteczek doszedł do łebka śrubki oporowej fabrycznie ustawionej. No i traktor wkręcał się na 2500! Nie sprawdziłem w książce, tylko zadowolony pojechałem kosić mulczerem. Po 30 minutach wywaliło mi korek wlewu oleju..! Dalej kosiłem już na 2250, a korek zabezpieczyłem drutem żeby nie wyskoczył. Nie mam pewności czy ciśnienie w skrzyni korbowej rośnie też przy niższych obrotach, nie zdążyłem tego sprawdzić. Jakie Wy macie obroty ustawione w swoich ciągnikach, chodzi mi o 1025 bo w innych modelach jest inaczej.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj