kamyk86

osowiały buhaj

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Jałoszka RW
kamyk86    4

Witam, mam problem od tygodnia jeden z byków stał się osowiały, z pasza nie ma problemów bo wszystko zjada, ale jest powolny i bez przerwy się kładzie. Byłem u weterynarza i powiedział ze to niedobór wapnia, dałem lekarstwa i nic nie pomogło :D . Poradźcie coś

adamvet1    0

Podaj więcej szczegółów a propo jego zachowania bo z tego co napisałeś to może być 100 rożnych chorób... ma jakieś objawy bólowe???, może coś z kopytami ma. Sprawdź też temperaturę.

Wiadomość z agroFakt.pl

macin87    70

Co to za rasa??? Ja mam takiego charolaisa- taka mółowata ta rasa, jak by stały luzem to simentale i hf by go zatłukły :D . wstaje tylko do jedzenia i czasami jak go sąsiad rogiem trąci a tak to kawał bynia ponad 650kg

kamyk86    4

Rasa hf temp. ma w normie, nie wiem ale jakoś dziwnie stawia kroki jakby miał coś ze stawami

lukasx21    160

Może jest nieszczęśliwie zakochany?

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

jerzy    3

Trzeba sprawdzić skórę między racicami czy nie jest pęknięta i czy nie sączy się krew, mogo boleć nogi i do tego ma sporą wagę, ta choroba nazywa się zankcica, lubi być w oborach z dużą ilością ściółki a HF maja delikatne racice i chorują często na to, lekarstwa na to są , ja stosowałem piechtaninę, pozdrawiam jerzy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarcinC360
      Jak w temacie, proszę o odpowiedzi :rolleyes: Zamierzałbym trzymać byki tak do 500kg-1 rok.

P.S.
      U mnie kiszonki nie wchodzą w grę.
    • Przez danielhaker
      Temat stworzony w celu odgruzowania tematu "ceny bydła"  
    • Przez Jakub69
      Witam ,posiadam 3 hektar łąki z stawkiem. Chce zakupić 50 byczków .i trzymać je tak do 300  kg.i sprzedawać półubojowo .Moje pytanie brzmi czy to się opłaca bo siano kiszonkę .kukurydzę.śrutę muszę kupować. I teraz jeszcze muszę mieć jakąś działalność. Mogę też wziąść byczki na mojego wujka jest rolnikiem .i czy niebędzie problemów z sprzedażą .niby 280+ od 14 do 15 za kg to prawda.jak to wszystko wygląda czy się opłaci.wszystko się fajnie liczy.i jeszcze ile trzeba trzymać byczków zeby miał 300 kg .proszę o wsparcie .

• Przez EwaDuluk
      poleci ktoś rzetelną firmę z okolic glinojecka?
    • Przez evento82
      Czy ktoś z Was spotkał się z kółkiem nosowym u krowy? Czym można to zdjąć?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj