Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mchammer

Mtz 52

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MTZ 52
mchammer    0

Jestem posiadaczem mtz 52 tylko mam problem z tym, że zimą mi napęd przedni nie łapie na drugim stopniu[czyli środkowym]. I moje pytanie jest takie czy w pracach polowych i tak dalej można używać tego ostatniego najwyższego stopnia i czy można na tym najwyższym stopniu skręcać i tak dalej, bo pan od którego go kupiłem trochę namieszał. Dodaję, że na drugim stopniu przednie koła nie ciągną do tyłu. Cały napęd jest jak w Mtz 82 wszystko analogicznie różnią się silnikami i ciut skrzyniami. Więc czy na tym trzecim stopniu mogę normalnie pracować jeździć do tyłu do przody i skręcać bez żadnych konsekwencji, bo zimą to uciążliwe takie "nie załapywanie" napędu.

Pawel820    1

Drugi stopień to jest auromatyczny napęd jak ma ciężko to tylko wtedy działa a jak włączysz ten ostatni ten ostatni to wtedy napęd działa cały czas. Można na tym skręcać

mchammer    0

Dzięki o wiele uprości to jazdę ;) Do tyłu i w boki i do przodu jak będzie ciągle chodził zim, bo tak to utrapieniem było cofnąć, a skoro można jeździć na 3 normalnie to very good

Wiadomość z agroFakt.pl

mchammer    0

Nie jestem pewien, ale patrząc nieraz na allegro to ten sam przedni most jest wystawiony jako do 82 ,52. A wyglądają identycznie i tak samo są złączane bo widziałem u znajomego. Aczkolwiek nie sugeruj się zbytnio moją odpowiedzią raczej niech wypowie się ktoś kto to robił, albo wie na 100%.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować