Skocz do zawartości
fant25a

Agregat uprawowo-siewny do t25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

fant25a    0

Co myślicie o możliwości podpięcia agregatu uprawowo-siewnego do tego ciągnika? Czy da on radę? Jeśli tak to jakiej szerokości?

piotrek232    0

;)

Nie da rady za słaby ciągnik, w samej uprawce nie bardzo sobie radzi a co dopiero w takim agregacie. Za mała moc i za słaba hydraulika!!!

arek92    1

Nawet niema co nad tym myśleć bo ciągnik z samym siewnikiem ma problemy a co tu dopiero agregat.

Wiadomość z agroFakt.pl

rzeznik13    282

chba jak podczepisz daw t 25

co ty nie dar rady

za slaby jest

60 ledwo rade daje a gdzie t 25

PawelS    42

Po przeczytaniu tego tematu , z uśmiechem pójdę spać :P

Po prostu mnie rozbawiłeś :D

Hehe chciałbym zobaczyć tego T25 z agregatem uprawowo siewnym

Ten t25 by się przestraszył na sam widok a po 2 kloca by postawił :D

Trochę żartu trochę śmiechu ;) Ale temat zabawny

Z szacunkiem pozdrawiam :)

piotrek10    4

Przecież już sam agregat (2.1m) podrywa przód tego ciagnika, przez to pewien koleś z mojej wioski niemal co wylądował w głębokim rowie, od tamtej pory już nie porzycza od nas agregatu ;)

Henius91    584

hehe agregat ciezszy od ciagnika... jak on by mial z tym pracowac?? to jest nie mozliwe, do ursusa c-360 mozna by bylo probowac zaczepic agregat 2,5 m ale tez raczej mial by spore problemy z uciagiem jak i z podniesieniem.

Ferdek07    62

Może jeszcze agregat uprawowosiewny ktoś wymyśli do konia ha ha, a tak powaznie to w okolicy każdy kto ma t25 sieje konnym siewnikiem przerobionym na tuz, więc gdyby do tego siewnika dorobić agregacik 1,5m, to szedł by jak głupi he he

UrsusCzesio    304

Przecież już sam agregat (2.1m) podrywa przód tego ciagnika, przez to pewien koleś z mojej wioski niemal co wylądował w głębokim rowie, od tamtej pory już nie porzycza od nas agregatu ;)

Waldekps2 podchaczył 2,5 i nie mówił że wcale nie podrywało. A Ty takie pierdoły to se wciskać możesz dzieciom. Ale nie zmienai to faktu że nei da rady. Chyba że taki konny siewnik. Ni wiem ale on sie chowa za ciagnikiem. Do niego pólzawieszany kultywator :P

Konny siewnik + mini kultywator hmmm

Widziałem kiedyś w TopAgrarze uprawowo-siewny do C-330. Ale według mnie to i tak nie zrobi tego co powinno. Już lepiej by było takim ciągnikiem zrobić podstawowe zabiegi. Takie jak: orka, uprawa, siew.

UrsusCzesio    304

Noo też tak myśle. Ten ciągnik nie pije ze zbiornika tyle że trzeba oszczędzać tutaj na przejazdach..

piotrek10    4

Waldekps2 podchaczył 2,5 i nie mówił że wcale nie podrywało. A Ty takie pierdoły to se wciskać możesz dzieciom. Ale nie zmienai to faktu że nei da rady. Chyba że taki konny siewnik. Ni wiem ale on sie chowa za ciagnikiem. Do niego pólzawieszany kultywator B)

To nie pierdoły Czesiu , tylko fakty nie rozumiem czemu się denerwujesz...

UrsusCzesio    304

To nei wiem ile długości miał. i jaką mase. ja mam 2.3m to nic go nie rusza fakr samoróbka ale bez przesady. On nie ma tak lekkiego przodu. Chyba że max podniesiony. Wtedy oś jest zbyt z przodu tylna. Ale nawet. Marcin902 Jaki pług dygał, fakt tutaj przód podnosiło. Ale jeszcze szło jechać. Pokaz ten agregat wogóle

macin87    42

Śmiejecie się z WŁADKA- ruska moc B) . Otóż ma niedaleko siebie sąsiada (na mojej drodze) który ma t25 i agregat uprawowo-siewny. Konstrukcja uprawowa zrobiona w własnym zakresie (malutkie) bez żadnych wałów strunowych i siewnik konny. I działa, wolno ale idzie, z przodu jakiś worek na dociążenie i rura w pole B), tylko szkoda że takie wąskie opony bo po zasianym jednak widać ślady kół

ari321    0

Hmmm jeśli by zaczepic maly kultywator na 2 rzedy zebow 1.5m i siewnik konny przerobiony na podnosnik to dawal by rade lecz mialo by to slaby efekt

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sztuka dla sztuki. Uprawić byle jak, zasiać byle jak, ale za to lans na wsi, bo ma się agregat uprawowo-siewny.

andrzej2110    529

On jest dość lekki. 2 wały spowodują słabe zagęszczenie gleby po agregacie. Łapek tez by mógł mieć więcej.

Edytowano przez andrzej2110

zorzyk2    50

On jest dość lekki. 2 wały spowodują słabe zagęszczenie gleby po agregacie. Łapek tez by mógł mieć więcej.

Nie przesadzałbym z tą lekkością,bo wagi nie znamy i mam nadzieję, że konstruktor go zważy i poda wagę. Jest wąski, a władek ma możliwość dociśnięcia. Na pewno będzie lepiej niż było do tej pory. Co do pługa to władek jawi się CUDOwnym traktorem ;) .

piotrb14    187

tak tylko licz się że jak dociśniesz go w ziemię to najszybciej to koła tylne się podniosą i będzie się kopał niż wciśnie agregat

zorzyk2    50

Zawsze jest możliwość obciążenia tego agregatu. Zasypany ziarnem nie będzie już taki lekki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...