Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darek2111

Przepisy i finanse

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek2111    0

Witam prosze o rade mam zamiar kupic zetora 7045 z 1985r. Lecz traktor ten zostal sprowadzony w 1997r i nie zostal zarejestrowany przez nabywce na traktor wystawiona jest faktura vat oraz zielona karta ale niema dowodu rejestracyjnego.Pytalem w wydziale komunikacji i powiedzieli ze bez dowodu nie da rady.Czy jest jakies wyjscie z tej sytuacji? Zetor jest w super stanie za nieduza kase.

Nikita_Bennet    119

z jakiego kraju pochodzi traktor?

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    119

no to chyba mieli raję w Wydziale Komunikacji bo sama faktura z niemiec nie wystarczy.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez massey87
      Wysiałem tydzien temu poplon na EFA i teraz chcialbym go zglosic czyli na ten wczesniejszy termin. Musze miec jakis wniosek ze sobą jadąc do agencji?
    • Przez massey87
      Wysiałem tydzien temu poplon na EFA i teraz chcialbym go zglosic czyli na ten wczesniejszy termin. Musze miec jakis wniosek ze sobą jadąc do agencji?
    • Przez massey87
    • Przez massey87

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.