Zaloguj się, aby obserwować  
Krystianrolnik

Olej do skrzyni w c330M

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam was mam takie pytanie jaki jest najleprzy olej do c330M do skrzyni dodam ze to ten sam co w hydraulice mam taki rzadki hipol i musze kupic jakis gesciejszy olej tylko jaki?? prosze o pomoc Pozdrawiam :lol:

kielbasa    1

Agrol-U

"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Wiadomość z agroFakt.pl

Nasza C330 M od nowości nie miała wymienianego oleju co sądzicie nadawał by się olej który jest dużo rzadszy od wspomnianego Hipolu bo zmieniałem olej w skrzyni w MF 6140 i jest ten olej nieźle wygląda może byłby lepszy od Hipolu tym bardziej że w zimę dużo hydrauliki w ciapku używamy.Do tak prostej skrzyni wysokiej jakości olej by był ;)

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

mirasek    11

Nie ma z tym problemu, olej z MF będzie OK, tylko niech sie odstoi. Myśle że będzie mniej przepracowany niż ten co jest od nowości ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez vailus
      Pytanie dla znawców tematu. Czy można mieszać płyn chłodniczy z glikolem i bez glikolu? Kolor jest ten sam. Zamówiłem kiedyś przy okazji większego zamówienia banke płynu do chłodnic w mocno okazyjnej cenie, z myślą że to mzoe jakaś pomyłka w opisie i okaże się że to płyn do spryskiwaczy ewentualnie. Jednak okazało się że to płyn do chłodnic tylko ze nie śmierdzi specyficznie tym glikolem. Stąd moje pytanie czy owe płyny można mieszać?
    • Przez MaciejBJG
      Witam, posiada ktoś wykaz wszystkich filtrów i jakie oleje gdzie idą oraz ile oleju w dane miejsce. Ciągniki którym będziemy z tatą robić przegląd to:
      Massey Ferguson 7726 Dyna-6
      Massey Ferguson 7626 Dyna-6
      Fendt Favorit 926 Vario

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i życzę udanej pracy przy swoich sprzętach.
    • Przez kuba9449
      Witam
      Czy posiada ktoś specyfikacje tych olejów? Czy można je mieszać? Do fastaca producent zaleca olej JCB i żaden inny, do JD znowu fuchs i żaden inny, a muszę przekładać maszyny między tymi dwoma ciągnikami.
    • Przez KOSTEK12
      Witam,przymierzam się do wymiany oleju oraz filtrów i widzę że jest spora rozbieżność w cenach więc jakie są wasze opinie i doświadczenia w tym temacie,na początek zapytam o tego producenta http://sklep.domix-agro.pl/product_info.php?products_id=721 jest to najtańszy filtr jaki znalazłem do hydrauliki w Case
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj