Gość dj777

Proxima 7421 przewody paliwa

Polecane posty

Gość dj777   
Gość dj777

Witam

Mam problem z przewodami paliwa od pompy wtryskowej do wtryskiwacza w Proximie 7421, tzn. co 200-300 mtg urywają się przy końcówce przy gwincie. Nie wszystkie, ale różnie nr 1, potem nr 3, nr 2 ... . Najpierw oryginale fabryczne, a potem kupowane w Zetorze w Kaliszu.

Czy jest to wada samych przewodów (materiału) czy może od drgań silnika, a może "ten typ tak ma" ???

Zaznaczam że ciągnik z 2007r. ma ok. 1000 mtg i nie pracuje ciężko (tzn. nie w polu, tylko jazda z przyczepą po bitych drogach).

Czy ma ktoś podobny problem z przewodami paliwa?

pozdrawiam

Ferdek07    67

dziwna sprawa, ja bym polecał sprawdzić na stole pomiarowym wtryski, zawsze to można podregulować ciśnienie, pompę też ustawić i powinno być ok, a jak ze spalaniem jest i odpoalaniem wszystko OK?

Gość dj777   
Gość dj777

Silnik odpala na jeden raz zawsze, a spalanie to myślę że OK, bo 5-6 l/mtg.

W serwisie Zetora mi powiedzieli że uchwyty mocujące przewody należy dobrze zamocować, co zrobiłem, ale to raczej nie za wiele pomogło bo dalej co kilkaset godzin któryś przewód się urwie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    67

he, a próbowałeś poszukać jakiejś firmy co dorabia przewody, może jakby zrobili solidniejsze miałbyś spokój, a w forterach są takie same przewody?

prox7441    5

dziwne... i niemożliwe że "ten typ tak ma" bo mam 7441 czyli to samo tylko napęd i jak narazie nie miałem żadnych takich problemów odpukać

wlodiw    2

Zauważyłem, ze czasami pod markami ciągników na forum pojawi się jakiś nowicjusz, rzuci jakieś hasło, że niby mam problem z ciągnikiem i sobie nikt z nim nie radzi(a serwis nie ma pojęcia albo nie odpowiada...), czasami nie poda już jakiś większych konkretów i znika.... Celowa robota???? czy dilerzy ciągników się w to nie bawią albo ktoś zakompleksiały....???

sebe1033    307

Włodiw może masz racje ... oby nie

Chodź podobny przypadek miałem w 330 ze swojej winy wtryskiwacz był trochę przekręcony mimo że przewód się przykręciło jednak był krzywo i i w końcu po jakimś czasie pękał przy wtryskiwaczu dopiero przy 3 przewodzie sie kapłem i dokładnie się przypatrzałem przed zamocowaniem przewodu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer_89
      Witam, wymienialem dzis filter paliwowy i przewody paliwowe i tak sie zapowietrzyl ze nie moge dac rady, 2 godziny pompuje i wypuszczam srubka przy filtrze i ciagle pluje powietrze z paliwem juz 6 litrow paliwa zeszlo i nadal nic, ktos pomoze? moze gdzies nieszczelnosc
    • Przez Karol932
      Mam problem.  Zakupiłem niedawno ciągnik Zetor proxima powershift 120.  Po przejechaniu 30 km zaświeciła się kontrolka wykrzyknik z trybem i zaczęły migać żółwie. W sumie żadnych innych objawów nie ma, wszystko działa należycie. Chciałbym to zdiagnozować przed sezonem. 
    • Przez wojtekfarmer1234
      Witam, potrzebuje Rady osoby która ustawiała pompe paliwa do zetora forterra 11441

• Przez Tomek765
      Panowie mam pytanie odnośnie filtra powietrza zetora 5245 dlaczego u mnie jest wystający nad maską przednią z roku 90 A w tych samych modelach i starsze przeważnie niema wystających przeważnie są schowane pod  maską przednią.I czy to można jakoś przerobić,schowac pod maskę,dodam że mam kratkę plastikową na górze w przedniej masce.

• Przez Zetor9540iursusc330M
      Witajcie panowie i panie jestem w trakcie regeneracji ww wzmacniacza chetnie podziele sie informacjami na ten temat oraz zdjeciami 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj