Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolas14

Massey Ferguson 3635

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson
Rolas14    0

Mam ponad 16 hektarów ciągnik by służy narazie do wszystkiego

Opłaca sie brac na tyle hektarow w przyszlosci planuje zakup ziemi

kasa nie gra rol bo mam hodowle była itrzody i przychody są

Massey1993    15

ja mam 20ha i mam 3050 75KM + tur i super robota prasa, plug 4*35 mysle ze 3635 za duzy bedzie zalezy co masz nim robic pomysl sobie nad seria 30xx

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Autor zapewne miał na myśli nową serię 36x5. Poprzednia seria byłaby zdecydowanie za duża :D .

Wiadomość z agroFakt.pl

sterydek    23

Witam jestem posiadaczem MF3635 z ładowaczem czołowym Stoll Robust F8. Jestm bardzo zadowolony z tego ciągnika, pracuje z prasą Famarol 120 1.8 i sobie dobrze radzi. Ciągniczek jest zwinny oszczędny no ale nie za tani jak na taką wersje w porównaniu z innymi dużymi ciągnikami. Dałem za niego 40tyś. euro na zł wyszło 156000.

Komfort pracy jak dla mnie jest zadowalający ale każdy tak powie jak się przeżuci z ciągnika np. URSUSA C360 na jakikolwiek inny większy ciągnik.

Jeśli macie jakieś pytania związane z tym ciągniczkiem chętnie udam odpowiedzi:)

Pozdrawiam

Sterydek

tomu    4

Mam ponad 16 hektarów ciągnik by służy narazie do wszystkiego

Opłaca sie brac na tyle hektarow w przyszlosci planuje zakup ziemi

kasa nie gra rol bo mam hodowle była itrzody i przychody są

To teraz z rolnictwa są jakieś przychody? ;)

rzeznik13    282

To teraz z rolnictwa są jakieś przychody? ;)

jak umiesz kase zagospodarować i mądrze myślisz to są przychody

le jak się cofasz zaqmiast się rozwiajc to nie ma przychodów

sterydek    23

Jak by nie było przychodów to na pewno byśmy w to nie inwestowali 250000zł w sprzęt rolniczy.

Obecna cena mleka jest bardzo kiepska ale jakoś trzeba sobie radzić ale to nie jest forum o gospodarce.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bekba
      Witam, potrzebuje ciagnik do paszowozu 18m2, obecnie mieszam paszowoz 11m valtrą a92 oraz belarusem 1025. W obu ciagnikach notorycznie psują sie różne podzespoły WOM. Miałem kilka wiekszych paszowozów na testach i można zapomnieć że belarus wgl ruszy wałkiem jak paszowoz jest załadowany. Myśle nad jakimś ciagnikiem używanym za około 50 tys, tak myślę o jakimś JD lokomotywie np 3650 albo o jakiejś renault 133.54. Jakieś rady? najlepiej od użytkowników wiekszych paszowozów. pozdrawiam
    • Przez wieslawa_olo
      WItam. Planuje sprzedać ciągnik MTZ 82 TS i zakupić coś zachodniego. Interesuje mnie ciągnik o mocy 100km. Nie wiem czy lepiej kupić 4cyl + turbo czy lepszy 6cyl bez turbo który jak myśle miałby większy zapas mocy. Zastanawiam się nad dwoma maszynami: Case 5130 a Renault Ares 550 RX. Chciałbym usłyszeć kilka opini od osób posiadających takie ciągniki. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Czym różnią się te Case maxxtrack, magnum, pro i plus? Podobno są dobre tylko trzeba zwracac uwagę na pompe. A na co zwrócić uwagę w Renault? Jak ktoś chce sie przesiąść ze wschodu na zachód to jest sporo nowych rzeczy do wzięcia pod uwage. Ciągnik na 20h, staltech U170 4 skiby, agregat agrofactory 3,4m,  taleerzówka bomet 3,15m.  Wystawiłem już MTZ na olx i liczę że uda się poczynić jakąś zmianę. Czekam na odpowiedzi.

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).