Skocz do zawartości
kaczmi

John Deere 130 koni czy...??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
kaczmi    0

Witam chcę kupić traktor 130konny. Cały czas myślę o John Deerku ale czy może jest coś ciekawszego ??

Dawid777    0

Za ten temat należy się %%%%

-na ile ha?

-za jaką cene?

-który rok (lata)

-do jakich prac

:):):):)

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

kaczmi    0

Przepraszam już piszę :)

- na 100ha

- mam 100 tys dopłaty ale resztę będę brał w kredyt także interesuje mnie na prawdę poważny sprzęt na długi okres czasu.

- tylko nowy wchodzi w grę

- prawdopodobnie będzie wykonywał wszystkie prace związane z gospodarstwem z wyjątkiem orki ale jeszcze nie wiem ponieważ mam crystala 160konnego i myślę, że go zostawię właśnie do orki

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawid777    0

“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Daniel215    0

Jak nowy John Deere ok. 130km to najlepszy byłby 6630 (130km - moc nominalna, 137km - moc maksymalna wtrysk CR) Jako drugi ciągnik obok Crystala mógłby być... Myśle że nie trzeba zbytnio opisywać tego ciągnika, a jeżeli chciałbyś zaczerpnąć dokłądniejszych danych technicznych i informacji : www.jonhdeere.pl

A czemu nie chcesz drugiego Crystala??? :)

(a jeżeli temat miałby być zamknięty to lektura powyżej :) )

Damin180894    8

Ten nowy JD będzie silniejszy od tego crystala, i moim zdaniem lepiej tamtego się pozbądź puki jest wart więcej pieniędzy i JD będzie lepiej orać wierz mi komfort przede wszystkim ! :)

Daniel215    0

Jak tylko do orki to źle nie jest... Zależy jeszcze jaki Crystal??? (jak ten na bazie ursusa 1634 to lepiej sprzedać)... Tylko z drugiej strony sprzedać za pare tyś to też szkoda, a przede wszystkim kto go kupi :)

kaczmi    0

czemu nie chce 2 crystala to może się nie będę wypowiadał :)

a jak to jest bo się mówi, znaczy dużo o tym słyszałem ,że JD ma inaczej przeliczane konie czy coś takiego, że 130k JD to nie tyle samo co 130 np Zetora czy innych

a co myśicie o Same??

JD 6630 wie ktoś coś na temat ceny ???

Daniel215    0

Takie gadanie że konie JD są inaczej przeliczane to nie prawda... Wszystko zależy od norm pomiarowych... Np. jeżeli ciągnik A i ciągnik B w tej samej normie mają identyczną moc to w takim przypadku liczy się waga maszyny (jeżeli chodzi o uciąg).

Same, Deutz-Fahr i Lamborghini to jeden Ch** także najlepiej wybrać sobie określony model i zorientować się który z 3 jest najtańszy... :)

Z DF akurat byłby na Twoje gospodarstwo M 600 CiÄgnik rolniczy Deutz Fahr AGROTRON M 600 DCR, 2008r., 132KM - otoMoto

Co o tym wstępnie myślisz???

Wiem że cena JD 6630 premium z przednim tuzem i TLS oraz innymi bajerami, skrzynią 24/24 wynosi ok. 340 tyś zł brutto (69 tyś euro netto).

kaczmi    0

właśnie już nie wiem co o tym myśleć...

mi w sumie żadne bajery nie są potrzebne jedyne co potrzebuje to rewers, żeby przód tył bez sprzęgła bo do prasy jest to bardzo potrzebne no i ogólnie ułatwia życie

tylko czy same,DF troche mi posłużą ??

Daniel215    0

Ja np. w swoim MF mam rewers mechaniczny (czyli dźwignia po prawej stronie i ze sprzęgłem) i nie widze żadnych kłopotów itd... Ale np. do tura zgodze się że jest to wygodniejsze...

A DF czy SAME p[osłuży Ci tyle samo co np. JD tylko wszystko zależy o Ciebie, jak będziesz dbał i czy nie będziesz żałował na serwis... (lub we własnym zakresie go dobrze serwisować) :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Co powiecie na temat tego ciągnika czy jest godny polecenia czy lepiej nie zawracać nim sobie głowy? Wady, zalety jego. https://www.otomoto.pl/oferta/case-ih-mx-100c-ciagnik-rolniczy-pneumatyka-case-nie-new-holland-zetor-john-deer-ID6AzUgC.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    • Przez marek0609
      Witam chciałbym uruchomić biznes związany z wykopami,chce kupić koparke 5 ton I zastanawiam się jakim dyrektorem mógłbym ja ciągnąć, tak aby prędkość była 40km/h
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem tworzę serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi, budowlanymi i ogólnie ciężkim sprzętem.
      Chcielibyśmy, aby serwis był przejrzysty i maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkowników (czyli Waszych!), dlatego też mam ogromną prośbę...
      Bardzo proszę o odwiedzenie kategorii ciągników rolniczych https://motomaszyny.pl/rolnictwo/traktory/traktory-rolnicze/1 i wypisanie swoich spostrzeżeń, uwag, opinii na temat parametrów widocznych w tej kategorii.
      Jakie parametry są istotnie przy wyszukiwaniu traktora? Czy czegoś tam przypadkiem nie brakuje?
      Za zaangażowanie i odpowiedzi oczywiście z góry BARDZO dziękuję!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.