Skocz do zawartości
rolnikbbr

Cena Fendt-a 412

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
cena

Pavel    10

mi sie wydaje ze koło 310 ale możliwe że dużo więcej

Wiadomość z agroFakt.pl

coolman111    54

Znajomy kupił taki sprzęt, ale w pełnym wypasie. Cena 310zł netto! Ale gość odliczył sobie vat i wziął maszynę na dofinansowanie :lol:.

Slavo    6

One mają w standardzie "full" :lol: dużo sie nie myliłem co do ceny.

coolman111    54
One mają w standardzie "full" :lol: dużo sie nie myliłem co do ceny.

Ale czy maja w std. przedni TUZ i WOM??? Chyba nie. Do tego doszły szerokie opony, koła bliżniacze (przód/tył) oraz wąskie do pracy w cebuli w międzyrzędziach. To chyba nie jest standard ;).

brzozak2    236
Ale czy maja w std. przedni TUZ i WOM??? Chyba nie. Do tego doszły szerokie opony, koła bliżniacze (przód/tył) oraz wąskie do pracy w cebuli w międzyrzędziach. To chyba nie jest standard huh.gif

tuz posiadaja, a reszty postu nie rozumiem, to miala byc jakas ironia??

Slavo    6
Z tego co słyszałem to 240 netto w standardzie :lol:

ok 240 tyś netto to 312 Vario kosztuje

andrzejko    0

ostatni za bardzo sie nie orientuje ale rok temu chcieli za niego 380 tysiecy pln brutto

jaro    163

"Brutto czy netto ?-bo facio w Szepietowie zaśpiewał mi 330tys. brutto za 412 (a seria 700 jest przecież o wiele lepiej wyposażona)"

To jest mój post z października ubiegłego roku-tyle chciał człowiek od Korbanków właśnie w ubiegłym roku.

coolman111    54
tuz posiadaja, a reszty postu nie rozumiem, to miala byc jakas ironia??

brzozak2, mówie prawdę, nie robie sobie przysłowiowych jaj. Sam się zastanawiałem po co mu taki zestaw. Ale koleś sieje ponad 50ha cebuli. Do jej obrabiania miał C 360 na wąskich kołach, ale nie dawała rady na takim areale. A jak kupił Fendt-a to już nie zostało kasy aby kupić jakiś mniejszy pomocniczy ciągnik do obróbki cebuli. I kupił taki zestaw, ze dobrał sobie bliźniaki i wąskie... Nie wiem jak on będzie to robił, chyba będzie kładł Fendt-a na podnośnik i stale przekładał felgi z oponami.

r10tomek    0

Jak był u mnie przedstawiciel Korbanka to wycenił mi go na 330 tys. zł brutto z pełnym wyposażeniem. :lol:

;)

Slavo    6

Widac że cenę podają różna u różnych rolników, brak konkurencji..................

coolman111    54
a w ogóle to jest on jeszcze w sprzedaży?

Korbanki mają tyle tego na placu, że jeszcze pewnie będa sprzedawać i sprzedawać zanim ostatni model z placu im pojedzie do kogoś :blink:.

Piotras    2

Korbanki mają tyle tego na placu, że jeszcze pewnie będa sprzedawać i sprzedawać zanim ostatni model z placu im pojedzie do kogoś .

Korbanki sprowadzają sprzęt na bierząco ruch spory mają dzięki dopłatą.

Niestety nie mają konkurencji w sprzedaży Fendta a przydała by się im.

Szczeże sproponował bym zorientować się ile taki ciągnik kosztuje np. w Niemczech czy nie wyjdzie taniej.

Korbanki mają niesamowitą marże.

Pozdrawiam

parobas    6

Czy ktoś może orientował sie w cenie tego fendta?

Mnie Korbanek zaproponował 70 tys euro netto.

Jeżeli ktoś też poważnie działa w tym temacie, to proszę o podzielenie się czy jest to niezła cena czy "walczymy" dalej;)

deer    176
Czy ktoś może orientował sie w cenie tego fendta?

Mnie Korbanek zaproponował 70 tys euro netto.

Jeżeli ktoś też poważnie działa w tym temacie, to proszę o podzielenie się czy jest to niezła cena czy "walczymy" dalej;)

Parę maszyn z nimi już handlowałem chociaż żadnej nie kupiłem ;) (od nich). Jeżeli masz czas i i się nie napalasz to wg mnie spokojnie z tej ceny urwiesz z ok. 15%. Mnie za mediona 310 w 2005 na początku zaśpiewali 100 tys. euro. Jak się rozchodziliśmy było 81 tys. euro plus wózek do chederu, adaptacja do kuku, i dwa lata gwarancji. Fakt negocjacie trwały pół roku.

Pavel    10

kiedyś ten sprzęt był 300-310tys brutto, z tej ceny co mówisz wychodzi mi 320, a euro staniało

Gimo    0

Piotras o ile mi dobrze wiadomo ceny fendtów w niemczech sa szokujace za takiego 930 dalem okolo 117 tys euro a w niemczech dałbym chyba 143tys euro prosto od fabryki.

Slavo    6
kiedyś ten sprzęt był 300-310tys brutto, z tej ceny co mówisz wychodzi mi 320, a euro staniało

euro tanieje to oni podają teraz równą cenę w zł, zwiększając swój zysk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszek767
      Jaki macie akumulator w 412 Vario? Mój coś ciężko pali i musze kupić nowy i nie wiem czy to za mała liczba Ah czy coś innego?
    • Przez Rogalski021091
      Witam.  Mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo ja już się poddaje. Mam następujący problem. Pacjentem jest fendt 412 vario gdy chcialem nim ruszyć dokończyć orke wyskoczył mi błąd 4.1.A1 4.1.A5 i nie mogę nim ruszyć z miejsca (z czego doczytałem na forum te błędy odpowiadają za nastawnik skrzyni). Dodam że czujnik jakby widzi zakresy a i b a także n(luz) lecz gdy chce ruszyć dzoistikiem wyskakuje błąd i odcina skrzynie. Zdjąłem koło kostki dochodzące oczyściłem i spryskałem kontakt sprejem. Ciągnik nie był (przynajmniej u mnie) ani zalany lecz wiadomo jaka ostatnio pogoda słoneczna... Sprawdziłem też bezpieczniki i wygląda na to że wszytsko jest ok. Nie wiem co dalej dzwoniłem po fachowcami i każdy nabiera wodę w usta i że oni bez podłączenia komputera nic nie zrobią a jak próbuje przynajmniej dopytać się o koszta dojazdu i diagnostyki to jak to mi panowie powiedzieli że od 200 do 1200 w zwyż... Co może być winowajca tej usterki? bo ja już wyczerpałem limit swojej wiedzy a dalej boje się sadzić pazurów bez głębszego rozeznania... Uszkodzony kabel nastawnik ? Ręce opadają pomocy... 
    • Przez danonek21
      Witam proszę o opinie o ciągniku FENDT 410 Vario 2003r, najczęstsze usterki? itp
    • Przez center
      Posiadam od nowości ciagnik F 412 vario, po przepracowaniu niespełna 1tys mth wystapił błąd czujnika położenia ramion tylnego tuz-a. Okazało się że przyczyną jest nadmierny luz na tulejach tylnego wału tuz. Serwis podjął się wymiany tulejek co w ich przekonaniu poprawi zaistniałą sytuację. W trakcie naprawy odwiedziłem warsztat i okazało się, że na nowych tulejach jest identycznie, wał ma nadal wyczuwalny ok 1mm luz. Wobec powyższego chciałbym zapytać jak to jest w waszych ciągnikach?